Liczydło grzechotka 86310 - Opis produktu


Liczydło grzechotka to klasyczna zabawka w intensywnych, stymulujących wzrok kolorach! Jest łatwa do chwycenia i trzymania przez małe dziecko, a także bezpieczna do gryzienia. Kręcące się kółeczka wydają grzechoczący dźwięk i można je przesuwać na boki. Zabawka rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, pomaga rozpoznawać wielkość i kształty przedmiotów.
Zabawka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania struktur materiałów,
- bezpieczne podczas ząbkowania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 5.7x12.7x14 cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 86310

Zabawki - Numer handlowy: 21010

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Liczydło grzechotka 86310?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Liczydło grzechotka 86310 możesz kupić za 15.00 zł. Cena Liczydło grzechotka 86310 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Liczydło grzechotka 86310?
Najniższy koszt przesyłki dla Liczydło grzechotka 86310 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Liczydło grzechotka 86310 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Liczydło grzechotka 86310?
Liczydło grzechotka to klasyczna zabawka w intensywnych, stymulujących wzrok kolorach! Jest łatwa do chwycenia i trzymania przez małe dziecko, a także bezpieczna do gryzienia. Kręcące się kółeczka wydają grzechoczący dźwięk i można je przesuwać.
Zabawki - Numer handlowy: 21010Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator