TV-pilot zabawne odgłosy S-80041 - Opis produktu

Ten sympatyczny Tv pilot inspiruje wyobraźnię poprzez wydawanie zabawnych dźwięków oraz głosów w j. angielskim. Przyciśnij jeden z kolorowych guziczków, a usłyszysz intrygujące głosy i dźwięki stymulujące zmysł słuchu i umiejętności słuchania oraz zdolności motoryczne. Możliwych jest 5 różnych wariantów dźwiękowych.
Trójwymiarowe, zmieniające się biało-czarne wzory oraz jasne kontrastujące kolory zabawki stymulują zmysł wzroku, a zróżnicowana struktura powierzchni - zmysł dotyku.
Pilot jest lekki i łatwy w obsłudze nawet już dla 3 miesięcznych dzieci. Kształt przypominający prawdziwe urządzenie, umożliwia zabawę w naśladowanie dorosłych.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.


Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: 14x8x3cm Nr katalogowy: S-80041

Zabawki - Numer handlowy: 63030

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator