Zabawka chwyć i zabłyśnij S-80022 - Opis produktu

Oryginalna zabawka chwyć i zabłyśnij oferuje różnorodne struktury, które wspomagają wrażliwość dotykową dziecka i mają wpływ na rozwój poznawczy. Duże, otwarte uchwyty są łatwe do chwytania i trzymania przez maluszka.
Dwie kule zapewniają dodatkowe bodźce, rozwijają zmysł wzroku oraz ćwiczą umiejętność skupiania uwagi i precyzyjnych ruchów. Wystarczy zakręcić kolorową kulką, a zabłyśnie światełkiem. Gdy zakręcimy drugą kulką, można obserwować wirujący w środku obrazek i lustereczko. Zachęć dziecko do ich wypróbowania, a zapoznasz je z zasadą przyczyna-skutek.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki ok. 12x13cm
Zawiera niewymienne baterie.
Zabawka w dwóch wersjach kolorystycznych, pakowana losowo.
Nr katalogowy: S-80022

Zabawki - Numer handlowy: 63045

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator