Grzechotka przekręć i obróć S-80047 - Opis produktu

Grzechotka przekręć i obróć to idealna zabawka dla najmłodszych. Interesujący kształt zabawki zachęca i pomaga w rozwoju zdolności manualnych. Poszczególne fragmenty można obracać i przesuwać, za każdym razem zmieniając kształt całej grzechotki. Dzięki temu uczy dziecko jak rozwiązywać problemy i zapoznaje ze związkami przyczynowo-skutkowymi. Różne tekstury i kontrastujące barwy stymulują zmysły wzroku i dotyku. W przeźroczystych częściach przesypują się koraliki wydając grzechoczące dźwięki, a kolorowe części to gryzaki.
Całość jest lekka i ma wygodny kształt do uchwycenia, a poszczególne elementy przyciągają i zajmują uwagę dziecka.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: długość ok.17cm.
Nr katalogowy: S-80047

Zabawki - Numer handlowy: 63109

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Grzechotka przekręć i obróć S-80047?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Grzechotka przekręć i obróć S-80047 możesz kupić za 19.00 zł. Cena Grzechotka przekręć i obróć S-80047 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Grzechotka przekręć i obróć S-80047?
Najniższy koszt przesyłki dla Grzechotka przekręć i obróć S-80047 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Grzechotka przekręć i obróć S-80047 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Grzechotka przekręć i obróć S-80047?
Grzechotka przekręć i obróć to idealna zabawka dla najmłodszych. Interesujący kształt zabawki zachęca i pomaga w rozwoju zdolności manualnych. Poszczególne fragmenty można obracać i przesuwać, zmieniając za każdym razem kształt całej grzechotki.
Zabawki - Numer handlowy: 63109Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator