Grzechotka klepsydra S-80271 - Opis produktu

Ciekawa grzechotka w kształcie klepsydry, zachęcająca do obserwacji przesypujących się z jednej części, do drugiej, barwnych koralików. To bardzo ciekawa zabawka przyciągająca uwagę poprzez kolor, ruch i dźwięk. Dodatkowo na jednym z końców zabawki znajduje się duży przycisk, który po naciśnięciu wydaje dźwięk piszczałki. Zabawka łatwa do chwytania i trzymania. Wygodne rączki mają różne struktury i kontrastujące kolory. Na jednej z nich znajdują się 3 klekoczące kółeczka, które mogą pełnić funkcje gryzaków.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok.13x4x13cm.
Nr katalogowy: S-80271

Zabawki - Numer handlowy: 63113

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Grzechotka klepsydra S-80271?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Grzechotka klepsydra S-80271 możesz kupić za 20.00 zł. Cena Grzechotka klepsydra S-80271 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Grzechotka klepsydra S-80271?
Najniższy koszt przesyłki dla Grzechotka klepsydra S-80271 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Grzechotka klepsydra S-80271 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Grzechotka klepsydra S-80271?
Ciekawa zabawka w kształcie klepsydry, zachęcająca do obserwacji przesypujących się z jednej części, do drugiej, barwnych koralików. To bardzo ciekawa grzechotka przyciągająca uwagę poprzez kolor, ruch i dźwięk.
Zabawki - Numer handlowy: 63113Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator