OBALL Klik Klik 81508 - Opis produktu

Łatwa do uchwycenia zabawka Oball Klik klik zapewni wiele interesujących dla dziecka funkcji do odkrycia. Miękkie, elastyczne linki o różnych strukturach pozwalają na wygodne trzymanie i chwytanie, jak również pomogą złagodzić ból podczas ząbkowania.
Dodatkowy atutem tej zabawki jest zabawne terkotanie, które dziecko usłyszy podczas przekręcania dwóch części kuli. Jaskrawe kolory, ciekawe struktury powierzchni będą stymulować zmysły: wzroku i dotyku, natomiast niezwykłe dźwięki, które można uzyskać dzięki manualnym ćwiczeniom rączek, będą stymulować zmysł słuchu.

Funkcje zabawki:
- łatwy do trzymania gryzak,
- zabawka rozwijająca małą motorykę,
- grzechotka,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok. 11x10,5x8.5cm
Nr katalogowy: 81154

Zabawki - Numer handlowy: OB81154

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Klik Klik 81508?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Klik Klik 81508 możesz kupić za 25.00 zł. Cena OBALL Klik Klik 81508 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Klik Klik 81508?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Klik Klik 81508 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Klik Klik 81508 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Klik Klik 81508?
Unikalna konstrukcja zabawki zapewni wiele interesujących dla dziecka funkcji do odkrycia. To gryzak, grzechotka i zmieniająca swój kształt zabawka!
Zabawki - Numer handlowy: OB81154Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator