Kubeczki Kurczaczki DD09960 - Opis produktu

Zabawne kubeczki do układania z wesołymi wzorami i postaciami kurczaczków - każde dziecko musi je mieć!
To nieskomplikowana zabawka bardzo pomocna w rozwoju zdolności manipulacyjnych dziecka. Stwarza wiele możliwości zabawy, a przy tym wspomaga rozwój zdolności manualnych. Składa się z 8 części: owalnych kubeczków-foremek, z których można ułożyć 3 kolorowe kurczaczki i 1 jajko z zabawnymi buźkami. Dolna część foremki ma ścięte dno, aby móc swobodnie postawić w rządku całą rodzinkę kurczaczków oraz jajko o różnych wielkościach, kolorach i wzorach.
Dziecko może ułożyć wieżę z kurczaczków lub bawić się w chowanego ukrywając kurczaczki jeden w drugim. Pojemniczki różnią się kolorem i wielkością, dzięki czemu dziecko uczy się rozpoznawać różnice między nimi. Zabawka wspomaga także poznawanie kolorów.
Kubeczki mogą służyć do zabawy nie tylko w domu np. do wlewania, przelewania i wylewania wody, ale można je zabrać ze sobą na dwór i używać również np. na plaży, czy w piaskownicy jako foremki do robienia babek z piasku. Dzięki możliwości włożenia ich jeden w drugi zajmują niewiele miejsca.

Funkcje zabawki:
- uczy rozpoznawania kolorów,
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
- wspomaga funkcje motoryczne u dziecka, a w szczególności koordynację i precyzję ruchów,
- uczy dopasowywania kształtów i wzorów,
- poznawanie struktur materiałów,
- stymuluje zmysł dotyku poprzez naukę chwytania.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola,
 
ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesięcy.
Wysokość najwiekszego kurczaczka ok.16cm.
Wymiary opakowania: 26x18,5x12,5cm
Numer katalogowy: DD09960
Zabawki - Numer handlowy: 88050

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kubeczki Kurczaczki DD09960?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kubeczki Kurczaczki DD09960 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Kubeczki Kurczaczki DD09960 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kubeczki Kurczaczki DD09960?
Najniższy koszt przesyłki dla Kubeczki Kurczaczki DD09960 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kubeczki Kurczaczki DD09960 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kubeczki Kurczaczki DD09960?
Zabawne kubeczki do układania z wesołymi wzorami i postaciami kurczaczków - każde dziecko musi je mieć! Wspomagają rozwój zdolności manualnych, uczą kolorów, rozpoznawania i dopasowywania kształtów. Do zabawy w domu i na dworze.
Zabawki - Numer handlowy: 88050Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Kurczaczki sprawdziły się jako ozdoby na stół wielkanocny - Monisia zasadziła w nich rzeżuchę :) Są po prostu słodkie. A teraz bawi sie w piaskownicy lub w wannie.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator