Light Tęcza w moim domu DD2063 OU - Opis produktu

Tęcza w moim domu to niezwykły projektor, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło spełnić marzenie o własnej tęczy, a świat stanie sie bardziej kolorowy! Zabawka doskonale pasuje na stolik nocny lub biurko. Wspaniałe kolory wyświetlane ścianie lub suficie nie tylko ozdobią pokój, ale także sprawią, że stanie się przytulny, a delikatne oświetlenie będzie idealne do zasypiania. Projektor posiada 2 tryby świecenia: 
1. natychmiastowe pojawienie się tęczy
2. powolne pojawianie się tęczy.
Projektor tęcza sprawdzi się jako lampka nocna do dziecięcego pokoju. Jej delikatne światło nie będzie raziło dziecka, lecz wyciszy i utuli do snu. Lampka będzie także pobudzała wyobraźnię dziecka i jego kreatywność, a być może stanie się inspiracją do opowiadania wieczornej opowieści lub bajki.
Lampka posiada automatyczny wyłącznik oraz wejście na zasilacz (nie zawarty w zestawie).

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 5 lat.
Produkt wymaga 4 baterii typu AA/LR03 (nie załączono).
Wymiary opakowania: ok. 28x23x10cm.
Numer katalogowy: DD2063
Zabawki - Numer handlowy: 55001/10

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator