Wóz strażacki - rymowanki DD49338 - Opis produktu

Który z chłopców nie marzy, aby zostać strażakiem? Ten niesamowity wóz strażacki wydaje realistyczne odgłosy klaksonu, włączonego silnika oraz rozlega się dźwięk wesołej melodyjki. Szczególną atrakcją są rymowane wierszyki, które usłyszy maluch kiedy odkryje co należy zrobić, aby je odtworzyć. Rymowanki są proste i łatwo wpadające w ucho dzięki czemu maluch szybko się ich nauczy.
Samochód jeździ do przodu, z funkcją auto stop. Po naciśnięciu noska lub syreny mały strażak usłyszy realistyczne odgłosy wozu strażackiego, po ponownym przyciśnięciu - rymowanki w języku polskim, poruszają się oczy i buzia samochodu, włączy się światełko na dachu, a samochodzik ruszy z miejsca. Wesołe melodie i zabawne dźwięki są również ukryte w przycisku wlewu paliwa, a także odtwarzane po podniesieniu lub obróceniu drabiny.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Zabawka wymaga baterii 3 sztuk 1,5V LR6 (AA), załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 24,5x15,5x19,5cm
Numer katalogowy: DD49338
Zabawki - Numer handlowy: 88065

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator