Interaktywna pomoc drogowa DD42277 - Opis produktu

Ten niezwykły samochód to interaktywna pomoc drogowa, która komunikuje się z dzieckiem w języku polskim. Uczy je jak sprawnie naprawić pojazd, zapoznaje z częściami samochodu, a przede wszystkim popiera bezpieczne zachowanie się na drodze.
Zabawka posiada 2 tryby zabawy:
- w pierwszym ustawiamy przełącznik na nutkę,
- w drugim ustawiamy język polski.
W pierwszym ustawieniu po naciśnięciu przycisków lub przekręcaniu śrub dziecko usłyszy zabawne dźwięki oraz melodię. Natomiast w drugim dziecko będzie otrzymywało zadania do wykonania polegające na "naprawie" poszczególnych części samochodu za pomocą śrubokręta. Za każdym razem po wykonaniu polecenia maluch usłyszy zabawne dźwięki i słowny komentarz.
Dwustronny śrubokręt to nie tylko zwykłe narzędzie do naprawy auta, ale też umieszczony na górze pojazdu - zamienia się w uchwyt do trzymania. Dzięki takiej rączce zabawkę można przenieść w wygodny sposób w dowolne miejsce.

Funkcje zabawki:
- komunikacja interaktywna w j.polskim,
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- zachęca do odkrywania świata,
- uczy logicznego myślenia,
- popiera bezpieczna jazdę,
- stymuluje wyobraźnię dziecka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 2 sztuk baterii LR06 1,5V (AA), załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 36,5x9,5x22,5cm.
Długość auta ok. 28cm.
Numer katalogowy: DD42277
Zabawki - Numer handlowy: 88039

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator