Interaktywna pomoc drogowa DD42277 - Opis produktu

Ten niezwykły samochód to interaktywna pomoc drogowa, która komunikuje się z dzieckiem w języku polskim. Uczy je jak sprawnie naprawić pojazd, zapoznaje z częściami samochodu, a przede wszystkim popiera bezpieczne zachowanie się na drodze.
Zabawka posiada 2 tryby zabawy:
- w pierwszym ustawiamy przełącznik na nutkę,
- w drugim ustawiamy język polski.
W pierwszym ustawieniu po naciśnięciu przycisków lub przekręcaniu śrub dziecko usłyszy zabawne dźwięki oraz melodię. Natomiast w drugim dziecko będzie otrzymywało zadania do wykonania polegające na "naprawie" poszczególnych części samochodu za pomocą śrubokręta. Za każdym razem po wykonaniu polecenia maluch usłyszy zabawne dźwięki i słowny komentarz.
Dwustronny śrubokręt to nie tylko zwykłe narzędzie do naprawy auta, ale też umieszczony na górze pojazdu - zamienia się w uchwyt do trzymania. Dzięki takiej rączce zabawkę można przenieść w wygodny sposób w dowolne miejsce.

Funkcje zabawki:
- komunikacja interaktywna w j.polskim,
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- zachęca do odkrywania świata,
- uczy logicznego myślenia,
- popiera bezpieczna jazdę,
- stymuluje wyobraźnię dziecka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 2 sztuk baterii LR06 1,5V (AA), załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 36,5x9,5x22,5cm.
Długość auta ok. 28cm.
Numer katalogowy: DD42277
Zabawki - Numer handlowy: 88039

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Interaktywna pomoc drogowa DD42277?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Interaktywna pomoc drogowa DD42277 możesz kupić za 62.00 zł. Cena Interaktywna pomoc drogowa DD42277 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 62.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Interaktywna pomoc drogowa DD42277?
Najniższy koszt przesyłki dla Interaktywna pomoc drogowa DD42277 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Interaktywna pomoc drogowa DD42277 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Interaktywna pomoc drogowa DD42277?
Ten niezwykły samochód to interaktywna pomoc drogowa, która komunikuje się z dzieckiem w języku polskim. Uczy je jak sprawnie naprawić pojazd, zapoznaje z częściami samochodu, a przede wszystkim popiera bezpieczną jazdę.
Zabawki - Numer handlowy: 88039Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator