Łuk z zabawkami Spin'n'Kick - Opis produktu

Łuk z zabawkami Tiny Love - Spin'n'Kick to podwójna zabawa z mnóstwem aktywności dla dłoni i stóp dziecka! To niezwykle pomysłowo zaprojektowany edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer z maluszkiem we wspaniałą, rozwijającą podróż. Zabawka przykuwa uwagę poprzez kontrastowe kolory i utrzymuje aktywność oraz ciekawość dziecka podczas przebywania w wózku czy foteliku podczas podróży. Zachęca dziecko do odkrywania i wzmacnia rozwój poznawczy poprzez szeroki wybór funkcji na obu łukach, które można zamieniać miejscami, dzięki czemu powstaje zupełnie nowa zabawka dla malucha.
Na jednym z pałąków znajdują się obrotowe panele, które dziecko może dotykać stopami powodując ich ruch i obserwując grzechoczące kolorowe kuleczki, poznając zależność przyczyna-skutek. Stopami dziecko może również wyczuć różnicę w strukturach podczas dotykania paneli z obu stron. Na drugim panelu znajduje się szeleszcząca książeczka typu a ku-ku z 4 stronami zawierającymi barwne obrazki z sympatycznym pieskiem oraz liczne wzory graficzne. Na dole książeczki znajduje się uchwyt, który może pełnić funkcję gryzaczka. Druga zabawka na tym łuku to wykonana z materiałów o różnych strukturach grzechotka szczeniaczek z szeleszczącymi uszkami oraz znajdującym się na dole uchwytem-gryzaczkiem. Na górze znajduje się bezpieczne lusterko do poznawania siebie.
Zabawka zaprojektowana by rozwijać ruchy całego ciała i oddziaływać na zmysły poprzez rozwój motoryki dużej, ruchów precyzyjnych oraz zmysłów. Różnorodna struktura poszczególnych elementów, w połączeniu z wieloma możliwościami ich poruszania i zróżnicowanymi efektami czyni z tego łuku centrum rozwoju zdolności motorycznych twojego dziecka.
Zabawka jest bardzo łatwa w montażu dzięki uniwersalnym zaciskom, a regulacja kąta nachylenia i przestawiania paneli pozwoli dostosować ją do potrzeb każdego dziecka.

Wskazówki rozwojowe:
0-3 miesięcy
W ciągu pierwszych trzech miesięcy wzrok dziecka potrzebuje stymulacji. Łuk z zabawkami Spin'n'Kick posiada wiele kolorowych elementów, które będą stymulować wzrok dziecka.
3-6 miesięcy
Dziecko zaczyna rozumieć proces przyczynowo-skutkowy. Uwielbia odczuwać nowe bodźce za pomocą dłoni i stóp poczas dotykania zabawek i kopania nóżkami w grzechoczące panele. Upewnij się, że łuk jest umieszczony w odpowiedniej odległości dla obu rąk i stóp dziecka. Gdy dziecko nauczy się kontrolować swoje ruchy, stopniowo zmieniaj pozycje pałąków do pożądanej pozycji przez dziecko.

Czy wiesz, że?
Do 6 miesiąca dziecko nie jest w stanie się nachylić, by sięgnąć zabawki. Z tego powodu ważne jest więc takie ustawienie łuku, by zabawki znajdowały się w zasięgu jego rączek.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia.
Wymiary produktu: ok. 47x23x35cm.
Numer katalogowy: TL1403705830R
Zabawki - Numer handlowy: 48178

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Łuk z zabawkami Spin'n'Kick?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Łuk z zabawkami Spin'n'Kick możesz kupić za 99.00 zł. Cena Łuk z zabawkami Spin'n'Kick jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Łuk z zabawkami Spin'n'Kick?
Najniższy koszt przesyłki dla Łuk z zabawkami Spin'n'Kick wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Łuk z zabawkami Spin'n'Kick jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Łuk z zabawkami Spin'n'Kick?
Łuk z zabawkami Tiny Love Spin'n'Kick to podwójna zabawa z mnóstwem aktywności. To niezwykle pomysłowo zaprojektowany edukacyjny panel do wózka. Dwa łuki zamieniane miejscami z ciekawymi zabawkami do jednoczesnej stymulacji rąk i stóp.
Zabawki - Numer handlowy: 48Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator