Zawieszka tukan LC27564 - Opis produktu

Zobacz jaki zabawny odgłos wydaje tukan. Wystarczy przycisnąć jego tęczowy dziób, aby uruchomić piszczek. Barwne koraliki na kółeczku przyciągają wzrok, można je przesuwać i obracać oraz mogą posłużyć jako gryzaczek. Tukan ma szleszczące skrzydła, różne struktury materiałów i kontrastujące wzory oraz ogonek z mnóstwem satynowych wstążek, które z pewnością zainteresują dziecko.

Funkcje produktu:
- zabawnie piszczy po naciścięciu dzioba,
- 3 barwne koraliki - gryzaki na kółeczku,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- ogonek w żywych kolorach z satynowych wstążeczek,
- szeleszczące skrzydła,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 25cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27564

Zabawki - Numer handlowy: 87047

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka tukan LC27564?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka tukan LC27564 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Zawieszka tukan LC27564 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka tukan LC27564?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka tukan LC27564 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka tukan LC27564 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka tukan LC27564?
Zobacz jaki zabawny odgłos wydaje tukan przyciskając piszczek. Ptaszek ma szleszczące skrzydła, koraliki na kółku - gryzaki, różne struktury materiałów, kontrastujące wzory oraz ogonek z mnóstwem satynowych wstążek.
Zabawki - Numer handlowy: 87047Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator