Zawieszka króliczek LC27553 - Opis produktu

Kolorowa zawieszka królik jest słodką zawieszką i przytulanką. Różnorodne wzory i materiały, z których jest wykonana, zachęcą każdego maluszka do zabawy i dostarczą wielu intensywnych doznań rozwijając zmysły: wzroku słuchu i dotyku.
Króliczek posiada:
- potrójne szeleszczące uszy,
- wąsy z satynowych tasiemek,
- grzechotkę w główce,
- bezpieczne lustereczko w kształcie marchewki,
- supełkowe nóżki z grubymi, szeleszczącymi stópkami.

Zabawka idealna do zabawy w pozycji siedzącej lub leżącej. Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.
Interesujące części zabawki rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce. Dzięki temu zabawka nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.


Wymiary zabawki: ok. 30x12cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27553

Zabawki - Numer handlowy: 87036

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka króliczek LC27553?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka króliczek LC27553 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Zawieszka króliczek LC27553 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka króliczek LC27553?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka króliczek LC27553 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka króliczek LC27553 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka króliczek LC27553?
Kolorowa zawieszka królik firmy Lamaze jest słodką zawieszką i przytulanką. Różnorodne wzory i materiały, z których jest wykonana, zachęcą każdego maluszka do zabawy i dostarczą wielu intensywnych doznań rozwijając zmysły: wzroku słuchu i dotyku.
Zabawki - Numer handlowy: 87036Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator