Gryzak Safari Lew LC27616 - Opis produktu

Gryzaki Safari zainteresują dziecko intensywnymi kolorami, zróżnicowaną strukturą powierzchni i dźwiękiem grzechotki. Staną się nieodzownym towarzyszem do zabawy w domu oraz w podróży, najlepszym przyjacielem dziecka.

Funkcje produktu:
- gryzaczek z elastycznego tworzywa o zróżnicowanych kształtach i strukturach kojących i masujących dziąsła,
- grzechotka w pluszowej główce wykonana z wysokiej jakości materiałów,
- jasne, kontrastowe kolory i wzory stymulujące zmysł wzroku,
- łatwy do chwytania i trzymania przez malutkie rączki.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 14x11cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27616

Zabawki - Numer handlowy: 87053/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzak Safari Lew LC27616?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzak Safari Lew LC27616 możesz kupić za 19.00 zł. Cena Gryzak Safari Lew LC27616 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzak Safari Lew LC27616?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzak Safari Lew LC27616 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzak Safari Lew LC27616 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzak Safari Lew LC27616?
Gryzaki Safari zainteresują dziecko intensywnymi kolorami, zróżnicowaną strukturą powierzchni i dźwiękiem grzechotki. Staną się nieodzownym towarzyszem do zabawy w domu oraz w podróży, najlepszym przyjacielem dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 87053/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator