Pociąg Asahiyama Zoo S-13 - Opis produktu

Pociąg Asahiyama Zoo to unikalny pociąg do Twojej kolekcji Tomica! Ten wyjątkowy model posiada lokomotywę z napędem i 2 wagony. Jego niesamowita kolorystyka i wzornictwo ze świata zwierząt z pewnością urzeknie dziecko. Na wagonach można zobaczyć namalowane, żyrafy, słonie, ptaki, zebry i inne dzikie zwierzęta.
Lokomotywa posiada przełącznik, dzięki któremu można:
- włączyć normalną prędkość,
- lub wyłączyć lokomotywę.

Ciekawostką jest to, że model zabawki jest idealnie odzwierciedloną kopią pociągu jeżdżącego w rzeczywistości w Japonii i przewożącego pasażerów do jednego z najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w Asahikawa.
Śliczne elementy pociągu ozdobione ilustracjami zwierząt oraz cudowne wnętrza, włącznie z wagonem zabaw dla dzieci spowodowały, że jest on bardzo popularny w Japonii. Zabawne rysunki zwierząt stworzył pisarz Hiroshi Abe.

Pociąg wielokolorowy ze stylizacją i postaciami zwierząt. Poszczególne elementy składu posiadają również oznaczenia firmowe.

WSPÓŁCZESNA ZABAWA W MIASTECZKU TOMICA METROPOLIS
• Żadnych granic
• Rozwijanie wyobraźni
• Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, w szczególności pozwala na stworzenie płaszczyzny porozumienia, nauki poprzez zabawę oraz bliskości dziecka z Tatą.

TATO, WUJKU, DZIADKU — spełnij własne marzenia i zapewnij dziecku super zabawę!

Tomica to połączenie trzech wiodących serii: Thomas, Playmobil oraz Lego. Produkt “ponadczasowy” – jest w nim wszystko to, co dziecko widzi w swoim realnym świecie. Dodanie każdego elementu sprawia połączenie fantazji z prawdziwym życiem. Zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale i rodziców. To zabawa, w której budzi się wyobraźnia…

Świat TOMY Tomica to nieograniczone możliwości rozbudowy wielopoziomowej. Wspaniała zabawa poprzez budowę własnego miasta, dróg, budynków, a przede wszystkim wspaniałych kombinacji tras kolejowych i samodzielnie poruszających się po nich pociągów. Małe zestawy rozbudujesz we wspaniałe konstrukcje, które wkrótce staną się wielkimi miastami. Każdego dnia zrealizujesz nowe pomysły. Teraz możesz budować w trzech wymiarach.

Wymaga baterii 1x 1.5V LR14 (nie załączone).
Zabawka dla dzieci od 4 do 7 lat.
Zabawki - Numer katalogowy: 4904810488644Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pociąg Asahiyama Zoo S-13 ?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pociąg Asahiyama Zoo S-13 możesz kupić za 149.00 zł. Cena Pociąg Asahiyama Zoo S-13 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pociąg Asahiyama Zoo S-13 ?
Najniższy koszt przesyłki dla Pociąg Asahiyama Zoo S-13 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pociąg Asahiyama Zoo S-13 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pociąg Asahiyama Zoo S-13 ?
Unikalny pociąg Asahiyama Zoo z kolekcji Tomica. Zestaw zawiera lokomotywę oraz dwa wagony. Ten pociąg na prawdę jeździ w Japonii.Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator