Misio na skuterku OU - Opis produktu

Mały misio na skuterku zapewni super zabawę Twojemu dziecku. Po naciśnięciu do dołu misia, skuterek z wyjątkową łatwością porusza się do przodu. W przednim kółeczku są umieszczone koraliki, które wydają delikatny grzechoczący dźwięk przy poruszaniu się skuterka. Przekręcając główkę misia usłyszysz terkoczący dżwięk. Skuterek ma miękkie gumowe kółeczka.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesięcy lub starszych.
Wymiary opakowania: 20x17,5x11,5cm
Nr handlowy: 21173

Zabawki - Numer katalogowy:89678

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Misio na skuterku OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Misio na skuterku OU możesz kupić za 47.00 zł. Cena Misio na skuterku OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 47.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Misio na skuterku OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Misio na skuterku OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Misio na skuterku OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Misio na skuterku OU?
Mały misio na skuterku zapewni super zabawę Twojemu dziecku. Po naciśnięciu do dołu misia, skuterek z wyjątkową łatwością porusza się do przodu.
Zabawki - Numer katalogowy: 89678Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Fajne gumowe kółka, idealne na parkiet. Super zabawka, odporna na małe łapki i upadki. Nawet nasze młodsze dziecko (7 miesięcy) z łatwością uruchomiło zabawkę żeby pojechała do przodu. Mała rzecz a cieszy :)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator