Kaczuszka do kąpieli różowa 89217 - Opis produktu


Niezastąpiona zabawka dla każdego dziecka - miękka, miła w dotyku fioletowa kaczuszka do zabawy w wodzie i poza nią.
Jej niewątpliwym atutem jest delikatny i przyjemny waniliowy zapach oraz fakt, że dobrze utrzymuje się na powierzchni wody.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 11.5cm x 10cm x 9.5cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89217/F

Zabawki - Numer handlowy: 21171

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kaczuszka do kąpieli różowa 89217?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kaczuszka do kąpieli różowa 89217 możesz kupić za 15.00 zł. Cena Kaczuszka do kąpieli różowa 89217 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kaczuszka do kąpieli różowa 89217?
Najniższy koszt przesyłki dla Kaczuszka do kąpieli różowa 89217 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kaczuszka do kąpieli różowa 89217 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kaczuszka do kąpieli różowa 89217?
Niezastąpiona zabawka dla każdego dziecka - miękka, miła w dotyku o przyjemnym waniliowym zapachu fioletowa kaczuszka, dobrze otrzymująca się na powierzchni wody.
Zabawki - Numer handlowy: 21171Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator