GiliGums Gryzak bransoletka zwierzęta 19017 - Opis produktu

Gryzak bransoletka zwierzęta to wygodne w trzymaniu elastyczne i miękkie kółko stworzone z połączenia małych kuleczek z 3 kolorowymi buźkami zwierzątek: kota, lwa i misia. Interesujący kształt i ładne kolory stymulują wzrok, a ciekawy projekt pozwala również na założenie jej na rączkę -  jak bransoletkę. Odpowiednia wielkość pozwala na łatwe trzymanie, gryzienie i żucie, a strukturalne, miękkie, wielowarstwowe wypustki delikatnie pobudzają i koją podczas bolesnego ząbkowania. Ten elastyczny gryzak został wyprodukowany z wysokiej jakości spożywczego silikonu nie zawierającego BPA, ani ftalanów.
 
Funkcje zabawki:
- elastyczny gryzak, który można złążyć na rączkę, jak bransoletkę,
- posiada wypustki łagodzące ból podczas wyrzynania się ząbków,
- dopasowany do małych rączek,
- wygodny w trzymaniu podczas żucia i gryzienia,
- można go chłodzić,
- wykonany z bezpiecznego spożywczego silikonu wysokiej jakości,
- zapakowany w ładne pudełeczko prezentowe.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. 
Wielkość zabawki: ok. 9x13cm
Wielkość opakowania:13x5,5x12cm
Numer katalogowy: GG19017
Zabawki - Numer handlowy: 00514/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak bransoletka zwierzęta 19017?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak bransoletka zwierzęta 19017 możesz kupić za 23.99 zł. Cena GiliGums Gryzak bransoletka zwierzęta 19017 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak bransoletka zwierzęta 19017?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak bransoletka zwierzęta 19017 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak bransoletka zwierzęta 19017 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak bransoletka zwierzęta 19017?
Gryzak bransoletka zwierzęta to wygodne w trzymaniu elastyczne i miękkie kółko stworzone z połączenia małych kuleczek z 3 kolorowymi buźkami zwierzątek: kota, lwa i misia. Interesujący kształt i ładne kolory stymulują wzrok, a ciekawy projekt pozwala również na założenie jej na rączkę - jak bransoletkę.
Zabawki - Numer handlowy: 00514/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator