Zawieszka kogut Ritch z wibracją DD84022 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka kogut Ritch to ranny ptaszek, który wstaje skoro świt i chociaż nie pieje, budzi wszystkich radośnie wibrującym odgłosem. Bardzo lubi zabawę z dziećmi. Jego głowę zdobi szeleszczący grzebień, a w stopach trzyma elastyczny gryzaczek w kształcie listka. Kiedy dziecko pociągnie za listek sprawi, że Ritch opuści się na tasiemce, a następnie z powrotem podskoczy do góry przy dźwięku wesołej wibracji. Praktyczny uchwyt pozwoli przymocować zawieszkę w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka zawieszka z wibracją,
- ma wygodny uchwyt do zawieszenia,
- ma szeleszczące przy dotykaniu części,
- posiada elastyczny gryzaczek-listek przynoszący ulgę podczas ząbkowania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 27cm
Numer katalogowy: DD84022
Zabawki - Numer handlowy: 88196

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka kogut Ritch z wibracją DD84022?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka kogut Ritch z wibracją DD84022 możesz kupić za 22.90 zł. Cena Zawieszka kogut Ritch z wibracją DD84022 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka kogut Ritch z wibracją DD84022?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka kogut Ritch z wibracją DD84022 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka kogut Ritch z wibracją DD84022 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka kogut Ritch z wibracją DD84022?
Zawieszka kogut Ritch to ranny ptaszek, który wstaje skoro świt i chociaż nie pieje, budzi wszystkich radośnie wibrującym odgłosem. Bardzo lubi zabawę z dziećmi. Jego głowę zdobi szeleszczący grzebień, a w stopach trzyma elastyczny gryzaczek w kształcie listka.
Zabawki - Numer handlowy: 88196Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator