Przytulanka kameleon Charlie CLTT-7520-CHN - Opis produktu

Kameleon Charlie to milutki pluszowy przyjaciel, który pomaga dziecku przejść od czasu zabawy w spokojny sen. Można go używać już od dnia narodzin. Charlie rozpala wyobraźnię dziecka poprzez świetlną iluminację w kolorach tęczy (2 efekty świetlne) oraz odtwarzanie uspokajających dźwięków (2 rodzaje muzyki).
Sen i umiejętność zasypiania to bardzo cenne rzeczy dla dziecka, a maluch czasami potrzebuje wsparcia, aby to osiągnąć. W tym momencie ta urocza, multisensoryczna przytulanka - lampka stworzona przez Cloud B przychodzi z pomocą. Charlie jest wyjątkowy, ponieważ można się nim bawić, ale również świeci i gra. Sama jego postać jest dla malucha ciekawa: głęboki niebieski kolor, wielkie oczy, falisty grzbiet, zakręcony ogon są miłe dla oka, a duża wielkość, miękki pluszowy materiał oraz gąbczaste łapy są cudowne w dotyku i stworzone do przytulania.
Jego barwne, zmieniające się światełka skupiają uwagę dziecka, ale jednocześnie są bardzo subtelne, pozwalając mu delikatnie dryfować w sen. Słodka tropikalna melodia jest idealna w momencie przejścia od zabawy do snu, a dźwięki lasu tropikalnego pozwolą spokojnie zasnąć. Można uruchomić wszystko razem lub też wyłączyć muzykę pozwalając kameleonowi świecić lub wyłączyć również światełka i zasnąć z nim jak ze zwykłą przytulanką. Zabawka ma funkcję automatycznego wyłączenia po 45 minutach.

Funkcje zabawki:
- 2 rodzaje dźwięków: tropikalna melodia i dźwięki lasu deszczowego,
- opcje światła i muzyki:
  1) naciśnij lewą łapę x1 - włączenie zabawki, uruchomienie dźwięków lasu deszczowego oraz zmieniających się światełek. Wszystkie lampki zmieniają stopniowo kolor przechodząc do następnej barwy;
  2) naciśnij lewą łapę x2 - uruchomienie tropikalnej melodii oraz zmieniających się światełek. Lampki delikatnie migają zmieniając kolor w różnych miejscach zabawki;
  3) naciśnij lewą łapę x3 - wyłączenie muzyki, a pozostawienie zmieniających się światełek;
  4) naciśnij lewą łapę x4 - wyłączenie.
- możliwość regulacji głośności poprzez naciśnięcie prawej nogi kameleona (6 stopni głośności),
- posiada wyłącznik czasowy - zarówno dźwięk, jak i światło automatycznie wyłączy się po 45 minutach.

Charlie jak prawdziwy kameleon zmienia się. Ta niezwykła zabawka łączy w sobie wrażenia wizualne i dotykowe sprawiające, że dziecko poczuje się wyjątkowo bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji. To doskonały prezent dla każdego dziecka. Może służyć jako lampka nocna już od dnia narodzin lub zapewnić spokojne zasypianie dla starszych dzieci.
Dokonała jakość materiału, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania sprawiają, że zabawki firmy CLOUD B w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, staną się niezawodnym towarzyszem Twojego dziecka przez wiele lat.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki (owieczka, żyrafa, delfin), poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary opakowania: ok. 32x17x26cm
Długość zabawki: ok. 36cm
Produkt wymaga 3 baterii AAA (w zestawie baterie testowe).
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLTT-7520-CHN

Zabawki - Numer handlowy: 23153

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Przytulanka kameleon Charlie CLTT-7520-CHN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Przytulanka kameleon Charlie CLTT-7520-CHN możesz kupić za 108.00 zł. Cena Przytulanka kameleon Charlie CLTT-7520-CHN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 108.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Przytulanka kameleon Charlie CLTT-7520-CHN?
Najniższy koszt przesyłki dla Przytulanka kameleon Charlie CLTT-7520-CHN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Przytulanka kameleon Charlie CLTT-7520-CHN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Przytulanka kameleon Charlie CLTT-7520-CHN?
Kameleon Charlie to milutki pluszowy przyjaciel, który pomaga dziecku przejść od czasu zabawy w spokojny sen. Można go używać już od dnia narodzin. Charlie rozpala wyobraźnię dziecka poprzez świetlną iluminację w kolorach tęczy oraz odtwarzanie uspokajających dźwięków.
Zabawki - Numer handlowy: 23153Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator