Śpiąca owieczka w podróży z pozytywką CLSS-7302-ZZ - Opis produktu

Śpiąca Owieczka w Podróży ukoi zmysły Twojego dziecka i zapewni mu zdrowy i spokojny sen nawet w trakcie podróży. Jest dowodem na to, że małe zabawki mogą być wspaniałe! Ma idealną wielkość , aby przypiąć ją do wózka lub zapakować to torby podręcznej w podróży. Dwie podstawowe funkcje to poręczna przytulanka - zabawka i wierny przyjaciel, zapewniający poczucie bezpieczeństwa przed snem dzięki uspokajającym dźwiękom.

Śpiąca Owieczka w Podróży to wersja mini Śpiącej Owieczki. Posiada pozytywkę z uspokajającymi dźwiękami tzw. "biały szum" imitującymi środowisko słyszalne przez dziecko w brzuchu mamy . Do wyboru są 4 kojące opcje dźwięków:
- delikatny szemrzący strumień,
- fale morskie,
- wiosenny deszcz,
- piosenki wielorybów.

Pozytywka jest wyjmowana i ma wymienne baterie. Posiada również regulację głośności oraz wyłącznik czasowy (dwie opcje: 23 lub 45 minut)

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki (owieczka, żyrafa, delfin), poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary opakowania: 15x14x21cm
Produkt wymaga 2 szt. baterii AA (nie załączone).
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLSS-7302-ZZ

Zabawki - Numer handlowy: 23006

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Śpiąca owieczka w podróży z pozytywką CLSS-7302-ZZ?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Śpiąca owieczka w podróży z pozytywką CLSS-7302-ZZ możesz kupić za 79.00 zł. Cena Śpiąca owieczka w podróży z pozytywką CLSS-7302-ZZ jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Śpiąca owieczka w podróży z pozytywką CLSS-7302-ZZ?
Najniższy koszt przesyłki dla Śpiąca owieczka w podróży z pozytywką CLSS-7302-ZZ wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Śpiąca owieczka w podróży z pozytywką CLSS-7302-ZZ jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Śpiąca owieczka w podróży z pozytywką CLSS-7302-ZZ?
.
Zabawki - Numer handlowy: 23006Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator