Bawełniany podkład pod prześcieradło 90x65cm - Opis produktu

Podkład bawełniany firmy Motherhood to pierwszy polski w 100% bawełniany, oddychający, a przy tym całkowicie nieprzemakalny podkład pod prześcieradło. Pasuje do większości łóżeczek dla niemowląt.

Idealnie zabezpiecza materac przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki użyciu tkanin zaawansowanych technologicznie produkt ten posiada najwyższą jakość. Zastosowanie bezpiecznych materiałów oraz najnowocześniejszej technologii zapewniło całkowitą nieprzemakalność podkładu.
W odróżnieniu od innych produktów obecnych na rynku (będących połączeniem warstwy bawełnianej z ceratą), zapewnia niezrównany komfort użytkowania dzięki przepuszczalności powietrza, a zastosowanie rygorystycznie dobranych materiałów gwarantuje bezpieczeństwo w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka.

Podkład bawełniany jest miękki i delikatny, nie szeleści i nie przesuwa się pod prześcieradłem. Łatwo go założyć, bo nie „ucieka” i nie marszczy się jak zwykła folia. Dodatkową zaletą jest również to, że starczy na lata, można go prać w pralce, szybko schnie. Wyjątkowo higieniczny, bo nadaje się do wielokrotnego prania w pralce w temperaturze do 90 stopni C.

Dostępny w kilku rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do materaca Twojego dziecka... i Twojego własnego łóżka!

Produkt polski.
Skład: 100% bawełny
Rozmiar: 90x65cm


Numer handlowy: 52122

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator