Bawełniany podkład pod prześcieradło 195x90cm - Opis produktu

Podkład bawełniany firmy Motherhood to pierwszy polski w 100% bawełniany, oddychający, a przy tym całkowicie nieprzemakalny podkład pod prześcieradło. Pasuje do większości pojedynczych łóżek, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Idealnie zabezpiecza materac przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki użyciu tkanin zaawansowanych technologicznie produkt ten posiada najwyższą jakość. Zastosowanie bezpiecznych materiałów oraz najnowocześniejszej technologii zapewniło całkowitą nieprzemakalność podkładu.
W odróżnieniu od innych produktów obecnych na rynku (będących połączeniem warstwy bawełnianej z ceratą), zapewnia niezrównany komfort użytkowania dzięki przepuszczalności powietrza, a zastosowanie rygorystycznie dobranych materiałów gwarantuje bezpieczeństwo w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka.

Podkład bawełniany jest miękki i delikatny, nie szeleści i nie przesuwa się pod prześcieradłem. Łatwo go założyć, bo nie „ucieka” i nie marszczy się jak zwykła folia. Dodatkową zaletą jest również to, że starczy na lata, można go prać w pralce, szybko schnie. Wyjątkowo higieniczny, bo nadaje się do wielokrotnego prania w pralce w temperaturze do 90 stopni C.

Dostępny w kilku rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do materaca Twojego dziecka... i Twojego własnego łóżka!

Produkt polski.
Skład: 100% bawełny
Rozmiar: 195x90cm


Numer handlowy: 52123

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Bawełniany podkład pod prześcieradło 195x90cm?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Bawełniany podkład pod prześcieradło 195x90cm możesz kupić za 99.00 zł. Cena Bawełniany podkład pod prześcieradło 195x90cm jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Bawełniany podkład pod prześcieradło 195x90cm?
Najniższy koszt przesyłki dla Bawełniany podkład pod prześcieradło 195x90cm wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Bawełniany podkład pod prześcieradło 195x90cm jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Bawełniany podkład pod prześcieradło 195x90cm?
Wodoodporna duża podkładka pod prześcieradło to absolutna nowość! Idealnie zabezpiecza niemowlęcy materac przed wilgocią i zabrudzeniami, gdyż wchłania wilgoć.
Akcesoria dla dzieci - Numer handlowy: 52123Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator