Rożek bawełniany otulacz - Opis produktu

Bawełniany Rożek Motherhood został zaprojektowany z myślą o komforcie nie tylko dzieci, ale i ich rodziców. Rożek jest bardzo delikatny, mięciutki, nieusztywniany. Dobrze otula, zapewniając bliskość. Ułatwia noszenie dziecka, jest pomocny szczególnie w początkowym okresie życia malucha.
Posiada specjalny atestowany system miękkich rzepów, co w zdecydowany sposób ułatwia optymalne dopasowanie rożka do rosnącego dziecka. Dzięki temu rożek zapewnia spokojny sen, maksymalny komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, co wpływa korzystnie na rozwój.
W kolejnych miesiącach życia, po rozłożeniu, rożek może służyć jako kołderka, kocyk do wózka lub mata.
Rożek Motherhood uszyty jest z najwyższej jakości materiałów polskiej produkcji, ocieplony atestowanym włóknem poliestrowym. Zastosowana tkanina zapobiega przegrzaniu się maluszka, jest antyalergiczna oraz nie podrażnia skóry dziecka. Posiada atest Oeko-Tex Standard 100.

Wzory:
1 - classic niebieski
2 - classic pudrowy róż
3 - classic szary
4 - retro boy
5 - rybki pudrowy róż
6 - rybki miętowe
7 - ptaszki pudrowo-szare
8 - ptaszki musztardowo-szare

Skład: warstwa zewnętrzna 100% bawełny
Wypełnienie: 100% poliester.
Wymiary po rozłożeniu: 72x72cm.
Produkt dostępny w różnych wzorach.


Akcesoria - Numer handlowy: 52126

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Rożek bawełniany otulacz?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Rożek bawełniany otulacz możesz kupić za 64.00 zł. Cena Rożek bawełniany otulacz jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 64.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Rożek bawełniany otulacz?
Najniższy koszt przesyłki dla Rożek bawełniany otulacz wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Rożek bawełniany otulacz jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Rożek bawełniany otulacz?
Bawełniany Rożek Motherhood jest bardzo delikatny, mięciutki, nieusztywniany. Dobrze otula, zapewniając bliskość. Ułatwia noszenie dziecka, jest pomocny szczególnie w początkowym okresie życia malucha. Dopasowanie zapewnia atestowany system miękkich rzepów. Dzięki temu rożek zapewnia spokojny sen, maksymalny komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.
Akcesoria - Numer handlowy: 52153Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator