Popboblocs - warzywa pomidor i marchew KA10701 - Opis produktu

Warzywa: czerwony pomidor i pomarańczowa marchew wykonane zostały z delikatnych gumowych części, które są idealne dla maluchów. Pozwól dziecku na zapoznanie się z zasadami zdrowego odżywiania dzięki warzywom Popboblocks. Niech to będzie pierwsza lekcja dbania o zdrowie. Powiedz dziecku, czemu każde z warzyw jest tak ważne w diecie, jakie składniki posiada i dlaczego należy je jeść. Zabawa i nauka w jednym!
Dzieci będą miały wspaniałą zabawę budując i rozkładając części składowe warzyw i nie tylko. Gdy wymieszają różne elementy stworzą niespotykane w przyrodzie egzemplarze, kształtując nieskończoną i twórczą wyobraźnię. Dostępne są 3 zestawy, po 2 rodzaje jarzyn w jednym komplecie.
Zestaw jest kompatybilny ze wszystkimi klockami z kolekcji Popbo Blocs.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, następnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje zalety każdego warzywa i ich rolę w zdrowym odżywianiu. Może zamieniać miejscami klocki sprawdzając co powstanie i ucząc się prawidłowo łączyć formy i kolory. Klockami można bawić się również w wodzie, uprzyjemniając czas kąpieli.
Klocki z serii Popbo Blocks pasują do siebie. Posiadając więcej elementów z serii Popbo Blocks można budować wysokie wieże. Można również urządzać wyścigi samochodów i bawić się w opowiadanie historyjek oraz odgrywać je. To dodatkowe, ograniczone jedynie wyobraźnią dziecka, fantastyczne możliwości zabawy.

Popbo Blocs to miękkie, plastikowe klocki w nasyconych kolorach o ciekawych wzorach przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych. Unikalny system łączenia kocków Popbo ułatwia dzieciom zabawę w ich łączenie i rozdzielanie oraz jest doskonałym narzędziem szkoleniowym rozwijającym ich zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzanie kreatywności. Popbo Blocs to najlepsze miękkie klocki dla najmłodszych!
Klocki Popbo Blocs zostały uznane Zabawką Roku 2013 w rankingu zabawek przeprowadzonych przez serwis Zabawkowicz.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: czerwony pomidor: 6x4,5x6cm; pomarańczowa marchewka:5x10x5cm.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10701

Zabawki - Numer handlowy: 46103/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Popboblocs - warzywa pomidor i marchew KA10701?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Popboblocs - warzywa pomidor i marchew KA10701 możesz kupić za 21.00 zł. Cena Popboblocs - warzywa pomidor i marchew KA10701 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Popboblocs - warzywa pomidor i marchew KA10701?
Najniższy koszt przesyłki dla Popboblocs - warzywa pomidor i marchew KA10701 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Popboblocs - warzywa pomidor i marchew KA10701 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Popboblocs - warzywa pomidor i marchew KA10701?
Warzywa: czerwony pomidor i pomarańczowa marchewka wykonane zostały z delikatnych gumowych części, które są idealne dla maluchów. Pozwól dziecku na zapoznanie się z zasadami zdrowego odżywiania dzięki warzywom Popboblocks. Niech to będzie pierwsza lekcja dbania o zdrowie.
Zabawki - Numer handlowy: 46103/2Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Świetne do zabawy w sklep i dla niejadka, super do zabawy w gotowanie. Sprawdziły się.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator