Piramidka Wayne KA10341 - Opis produktu

Piramidka Wayne zapewni mnóstwo zabawy podczas budowy postaci, równocześnie wspomagając rozwój dziecka. Poprawia dziecięcą percepcję kolorów i kształtów. Różne struktury i kolory zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłów wzroku i słuchu.
Środkowy krążek może służyć jako grzechotka, ponieważ jest przeźroczysty, w środku znajdują się kolorowe kuleczki, które przy poruszaniu wydają dźwięk.
Zdejmowana główka jest również grzechotką.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, natępnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje kolory, zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: rozpoznawanie części ciała, a także wskazywanie i nazywanie szczegółów twarzy (oczy, uszy, nos i usta). Może zamieniać miejscami obręcze sprawdzając co powstanie i ucząc się prawidłowo łączyć postać.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 22,5x15,5x14cm.
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: KA10341

Zabawki - Numer handlowy: 46062

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piramidka Wayne KA10341?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piramidka Wayne KA10341 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Piramidka Wayne KA10341 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piramidka Wayne KA10341?
Najniższy koszt przesyłki dla Piramidka Wayne KA10341 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piramidka Wayne KA10341 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piramidka Wayne KA10341?
Piramidka Wayne zapewni mnóstwo zabawy podczas budowy postaci, równocześnie wspomagając rozwój dziecka. Poprawia dziecięcą percepcję kolorów i kształtów.
Zabawki - Numer handlowy: 46062Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator