Silly Sam Wiertareczka DD67113 - Opis produktu

Wiertareczka z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom oraz pomaga w różnych pracach. Cechą charakterystyczną produktów z tej kolekcji są duże zabawne oczy i sympatyczne buźki.
Świetna zabawka dla dzieci, które bardzo lubią pomagać w majsterkowaniu i naprawach domowych lub też dla dzieci, które chcemy tego nauczyć - gadająca wiertareczka Silly Sam wzbudzi w nich zachwyt!
Naciskając na czerwony guzik usłyszymy zabawne dźwięki. Naciskając na biały przycisk usłyszymy, oprócz dźwięków, zabawne zwroty i dodatkowo będzie kręciło się wiertło. Wiertareczka pomoże dziecku w poznawaniu zwyczajów życia codziennego, ale również pozwoli rozwijać wyobraźnię.

Funkcje zabawki:
- ciekawe dźwięki,
- wsparcie motoryki,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesięcy.
Produkt wymaga 3 baterii typu 1,5V LR44 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 18,5x20x9cm
Numer katalogowy: DD67113
Zabawki - Numer handlowy: 88082

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Silly Sam Wiertareczka DD67113?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Silly Sam Wiertareczka DD67113 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Silly Sam Wiertareczka DD67113 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Silly Sam Wiertareczka DD67113?
Najniższy koszt przesyłki dla Silly Sam Wiertareczka DD67113 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Silly Sam Wiertareczka DD67113 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Silly Sam Wiertareczka DD67113?
Naciskając na czerwony guzik usłyszymy zabawne dźwięki. Naciskając na biały przycisk usłyszymy, oprócz dźwięków, zabawne zwroty i dodatkowo będzie kręciło się wiertło. Wiertareczka pomoże dziecku w poznawaniu zwyczajów życia codziennego, ale również pozwoli rozwijać wyobraźnię.
Zabawki - Numer handlowy: 88082Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator