Silly Sam Wiertareczka DD67113 - Opis produktu

Wiertareczka z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom oraz pomaga w różnych pracach. Cechą charakterystyczną produktów z tej kolekcji są duże zabawne oczy i sympatyczne buźki.
Świetna zabawka dla dzieci, które bardzo lubią pomagać w majsterkowaniu i naprawach domowych lub też dla dzieci, które chcemy tego nauczyć - gadająca wiertareczka Silly Sam wzbudzi w nich zachwyt!
Naciskając na czerwony guzik usłyszymy zabawne dźwięki. Naciskając na biały przycisk usłyszymy, oprócz dźwięków, zabawne zwroty i dodatkowo będzie kręciło się wiertło. Wiertareczka pomoże dziecku w poznawaniu zwyczajów życia codziennego, ale również pozwoli rozwijać wyobraźnię.

Funkcje zabawki:
- ciekawe dźwięki,
- wsparcie motoryki,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesięcy.
Produkt wymaga 3 baterii typu 1,5V LR44 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 18,5x20x9cm
Numer katalogowy: DD67113
Zabawki - Numer handlowy: 88082

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator