Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops DD35002 OU - Opis produktu

Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops to rewolucyjny wymiar zabawek konstrukcyjnych dla starszych dzieci! Wystarczy połączyć elementy z pianki z plastikowymi łącznikami, aby powstała nowa postać lub konstrukcja. Modułowe klocki bloco umożliwiają budowę dowolnych kształtów i modeli. Dzięki łącznikom o kolistym kształcie zwierzaki potrafią się poruszać sprawiając, że zabawa staje się bardziej ekscytująca. Według instrukcji z tego zestawu można złożyć 2 dinozaury: T-Rex i Triceratops. Łącz piankowe elementy w modele zgodnie z instrukcją lub bądź kreatywny tworząc nowe, fantastyczne postaci.
Dobra jakość oraz ciekawe wzornictwo sprawiają, że układanie puzzli jest wielką przyjemnością, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Puzzle przestrzenne to alternatywa dla tych, którym znudziło się układanie płaskich obrazków i chcą przejść na "wyższy"poziom. Ułożenie trójwymiarowych konstrukcji jest znacznie trudniejsze, wymaga bowiem wyobraźni przestrzennej i dużo cierpliwości. Niektóre elementy są delikatne, dlatego trzeba się liczyć z tym, że mniej wprawne dziecko będzie potrzebować pomocy kogoś dorosłego, ale efekt pracy daje wiele satysfakcji. Wykonane z pianki elementy są łatwe do utrzymania w czystości, wytrzymałe, a dodatkowo dziecko podczas zabawy nimi nie zrobi sobie krzywdy. Plastikowe łączenia umożliwiają obracanie kończyn i części zbudowanych stworzeń, dzięki czemu nie będzie to kolejna figurka do postawienia, lecz do świetnej zabawy. Dziecko rozwinie kreatywność, wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne i motoryczne.
Plusem puzzli 3D jest to, że nie trzeba mieć dużego, wydzielonego miejsca na układanie, wystarczy niewielka powierzchnia na biurku czy stole. Wyciśnij z szablonu piankowe elementy, dobierz części służące do montażu i zacznij tworzenie.

Zestaw zawiera:
- 200 elementów części bloco (139 gąbkowych puzzli + 61 łączników),
- dokładną instrukcję użytkowania.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery Creative to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 do 12 lat.
Wymiary opakowania: 41x31x6,5cm.
Numer katalogowy: DD35002
Zabawki - Numer handlowy: 55001/09

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops DD35002 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops DD35002 OU możesz kupić za 39.99 zł. Cena Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops DD35002 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops DD35002 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops DD35002 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops DD35002 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops DD35002 OU?
Puzzle piankowe 3D Bloco T-Rex & Triceratops to rewolucyjny wymiar zabawek konstrukcyjnych dla starszych dzieci! Wystarczy połączyć elementy z pianki z plastikowymi łącznikami, aby powstała nowa postać lub konstrukcja. Modułowe klocki bloco umożliwiają budowę dowolnych kształtów i modeli.
Zabawki - Numer handlowy: 55001/09Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator