Silly Sam młotek i odkurzacz DD67142 OU - Opis produktu

Komplet dla małych pracusiów: młoteczek i odkurzacz z serii Silly Sam wzbudzi w dziecku zachwyt! Młoteczek jest bezpieczny dla dziecka, ponieważ posiada miękkie, gumowe końcówki z obu stron. Dzięki niemu, nawet mocne "naprawianie" zepsutych rzeczy w domu przez małego majsterkowicza, nie będzie tak mocno uciążliwe dla Rodziców.
Zabawka posiada włącznik On/Off. Po ustawieniu w tryb On można rozpocząć wesołą zabawę. Wystarczy potrząsnąć młotkiem lub nacisnąć czerwony nosek żeby usłyszeć zabawne zwroty i dźwięki.
Nowoczesny kształt odkurzacza oraz wygodna rączka do trzymania zachęcają do zabawy w sprzątanie, a zabawne zwroty i wesołe dźwięki rozbawią dziecko jednocześnie ucząc i mobilizując do utrzymywania porządku w domu. Zabawa narzędziami przypominającymi te z życia codziennego, pozwala dzieciom poznawać zasady panujące w domu, a także wspiera rozwój koordynacji ruchowej.

Funkcje zabawki:
- rozwój motoryki,
- dżwięki i zabawne zwroty,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga baterii 2x1.5V AAA (LR03) oraz 2x1.5V AA (LR6) (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 30x20x9cm
Numer katalogowy: DD67142
Zabawki - Numer handlowy: 88084

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Silly Sam młotek i odkurzacz DD67142 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Silly Sam młotek i odkurzacz DD67142 OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena Silly Sam młotek i odkurzacz DD67142 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Silly Sam młotek i odkurzacz DD67142 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Silly Sam młotek i odkurzacz DD67142 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Silly Sam młotek i odkurzacz DD67142 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Silly Sam młotek i odkurzacz DD67142 OU?
Komplet dla małych pracusiów: młoteczek i odkurzacz z serii Silly Sam wzbudzi w dziecku zachwyt. Wesołe dźwięki i zabawne teksty w j. polskim. Zabawa narzędziami przypominającymi te z życia codziennego, pozwala dzieciom poznawać zasady panujące w domu, a także wspiera rozwój koordynacji ruchowej.
Zabawki - Numer handlowy: 88084Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator