Mata Zwierzakowa kapela 80036 - Opis produktu

Aktywna, muzyczna mata Zwierzakowa kapela to przenośna, kolorowa plansza z obrazkami przedstawiającymi instrumenty muzyczne oraz pianino. Wkrocz do cudownego świata muzyki w towarzystwie zwierzakowej kapeli. Poznawaj dźwięki i melodie naciskając na poszczególne obrazki umieszczone na dotykowej macie. Baw się i rozwijaj świadomość muzyczną razem ze zwierzątkami odkrywając nowe dźwięki i bawiąc się melodiami. Posiada 2 tryby zabawy: dźwięki lub melodie. Dodatkową atrakcją jest możliwość grania na pianinie. Teraz mały meloman może tworzyć swoje samodzielne kompozycje muzyczne. Poszczególne funkcje uruchamiamy poprzez przyciśnięcie wybranego obrazka. Wymiary maty to: 70x50 cm. Zabawka przeznaczona do zabawy w pozycji siedzącej. Posiada regulację głośności, aby dopasować natężenie dźwięków do swoich potrzeb oraz włącznik on/off.

Funkcje produktu:
- 2 tryby zabawy: dźwięki lub melodie,
- duże klawisze pianina łatwo reagują na dotyk dziecka,
- regulacja głośności,
- multi-sensoryczna stymulacja dziecka, w szczególności aktywizacja motoryki i spostrzegawczości,
- rozwój słuchu, zdolności muzycznych i zwiększenie poczucia rytmu, 
- zrozumienie zależności-przyczynowo-skutkowych,
- wymiary maty: 70x50cm.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 38,5x26x3,5cm
Numer katalogowy: DD80036
Zabawki - Numer handlowy: 50170

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata Zwierzakowa kapela 80036?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata Zwierzakowa kapela 80036 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Mata Zwierzakowa kapela 80036 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata Zwierzakowa kapela 80036?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata Zwierzakowa kapela 80036 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata Zwierzakowa kapela 80036 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata Zwierzakowa kapela 80036?
Aktywna, muzyczna mata Zwierzakowa kapela to przenośna, kolorowa plansza z obrazkami przedstawiającymi instrumenty muzyczne oraz pianino. Posiada 2 tryby zabawy i regulację głośności.
Zabawki - Numer handlowy: 50170Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator