Duszek budzik DD67223 - Opis produktu

Duszek budzik z serii Dumel Discovery Light to pomysłowa zabawka łącząca w sobie wiele funkcji. Jest lampką nocną, która ukołysze do snu dzięki delikatnym kołysankom, zegarkiem z budzikiem oraz trenerem snu.
Funkcjonalna zabawka 3w1 dla dziecka:
Nocne światło - można używać już od dnia narodzin, aby przyzwyczajać maluszka do rozróżniania dnia i nocy. Uruchom jeden z 4 trybów pracy np.: światło lub światło i kołysanka, aby umilić dziecku zasypianie. Światło i dźwięk zaczną stopniowo spowalniać, aby zapewnić atmosferę wyciszenia i relaksu.
Trener snu - w każdej chwili dziecko może nacisnąć na ucho duszka, aby sprawdzić czy to już pora pobudki. Duszek zaświeci w kolorze zielonym jeśli to już pobudka!
Alarm - ustaw czas budzenia i zdecyduj czy uaktywnić alarm oraz światło.
Dziecko zasypiając może obserwować łagodne światło w 7 kolorach i słuchać łagodnych kołysanek, a także skorzystać z zabawki jako z trenera snu. Wystarczy, że ustawimy czas drzemki, a gdy maluch się obudzi i naciśnie na ucho budzika przekona się czy pora już wstawać (zielony kolor), czy może sobie jeszcze pospać (czerwony kolor). Duszek został wyposażony w wiele ustawień, które pozwolą dostosować go do potrzeb dziecka i rodziców. W budziku można ustawić tryb tygodniowy lub weekendowy, regulować głośność i wybrać ulubioną melodię. Duszek pomaga w poznawaniu świata i wpływa na rozwój wyobraźni, a przede wszystkim wspomaga rodziców w uczeniu pojęcia czasu dzięki przygotowaniu atmosfery poranka i wieczoru.

Cechy produktu:
- delikatnie rozświetla pokój nocą stwarzając niepowtarzalną atmosferę do wyciszenia przed snem oraz pomaga w określeniu czasu wstawania,
- to produkt typu 3w1, jednocześnie pełni funkcję lampki nocnej z kołysankami, trenera snu pomagającego rozróżniać dzień/noc oraz budzika,
- może stać samodzielnie na szafce nocnej,
- możliwość ustawienia czasu budzika, - zmiana formatu czasu oraz rodzaju alarmu: tygodniowy, weekendowy oraz drzemka, - 4 tryby pracy: światło, dźwięk, światło i dźwięk, bez dźwięku i światła,
- światełka led w 7 kolorach i melodie stopniowo spowalniają, aby zapewnić atmosferę wyciszenia i relaksu.
- sympatyczny wzór przypadnie do gustu maluszkowi.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 24x22x10 cm, wysokość zabawki ok.16cm,
Numer katalogowy: DD67156
Zabawki - Numer handlowy: 88153

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Duszek budzik DD67223?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Duszek budzik DD67223 możesz kupić za 85.00 zł. Cena Duszek budzik DD67223 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 85.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Duszek budzik DD67223?
Najniższy koszt przesyłki dla Duszek budzik DD67223 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Duszek budzik DD67223 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Duszek budzik DD67223?
Trener snu w postaci wesołego duszka, bawi dzieci kolorowym światełkiem i słodkimi melodiami, a także pomaga kontrolować czas spania!
Zabawki - Numer handlowy: 88153Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator