Przytulanka Panda z pozytywką CLTT-7663-PP N7/21 - Opis produktu

Przytulanka panda z pozytywką ukoi zmysły dziecka oraz zapewni mu zdrowy i relaksujący sen dzięki pozytywce odtwarzającej 8 kojących dźwięków i melodii. Ulubione uspokajające dźwięki to m.in.: bicie serca, tzw. biały szum, czyli dźwięki imitujące środowisko słyszalne przez dziecko w brzuchu mamy oraz różnorodne dźwięki natury. Niezwykle milutka i miękka pozytywka panda może być używana od dnia narodzin i stać się ulubionym pluszowym towarzyszem zabaw w ciągu dnia i ulubionym towarzyszem do snu. Ponieważ słuch maluszków jest bardziej wrażliwy niż dorosłego człowieka, wszystkie produkty CloudB są utrzymywane na zalecanym poziomie dźwięku właśnie dla małych dzieci. Panda posiada zapięcie na rzep, dzięki któremu z łatwością przymocujesz maskotkę do każdego łóżeczka. Produkt idealny na prezent z okazji narodzin.
 
Funkcje produktu:
- 8 kojących dźwięków i melodii: Mother's Heartbeat, Spring Showers, Ocean Surf, Whale Songs, Twinkle Twinkle, Rockabye Baby, Classical Lullaby, Soothing Melody,
- regulacja głośności,
- 2 opcje autumatycznego wyłączenia: 23 i 45 minut,
- wyjmowany moduł grający, dzięki czemu można z łatwością dbać higienę i uprać zabawkę w pralce zgodnie z instrukcją,
- łatwe zapięcie na rzep do mocowania na łóżeczku, w wózku lub w foteliku samochodowym,
- do używania od dnia narodzin do przedszkolaka,
- zgodnie z badaniami naukowymi udowodniono, że promuje lepszy sen,
- najwyższej jakości materiały wykraczają poza standardy bezpieczeństwa: bez ftalanów, bez lateksu, bez ołowiu, bez BPA.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki (owieczka, żyrafa, delfin), poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary opakowania ok.: 17,5x19x24cm
Produkt wymaga 2 szt. baterii AA (nie załączone).
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLTT-7663-PP N7/21

Zabawki - Numer handlowy: 23193

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Przytulanka Panda z pozytywką CLTT-7663-PP N7/21?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Przytulanka Panda z pozytywką CLTT-7663-PP N7/21 możesz kupić za 119.00 zł. Cena Przytulanka Panda z pozytywką CLTT-7663-PP N7/21 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 119.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Przytulanka Panda z pozytywką CLTT-7663-PP N7/21?
Najniższy koszt przesyłki dla Przytulanka Panda z pozytywką CLTT-7663-PP N7/21 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Przytulanka Panda z pozytywką CLTT-7663-PP N7/21 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Przytulanka Panda z pozytywką CLTT-7663-PP N7/21?
Przytulanka panda z pozytywką ukoi zmysły dziecka oraz zapewni mu zdrowy i relaksujący sen dzięki pozytywce odtwarzającej 8 kojących dźwięków i melodii. Ulubione uspokajające dźwięki to m.in.: bicie serca, tzw. biały szum, czyli dźwięki imitujące środowisko słyszalne przez dziecko w brzuchu mamy oraz różnorodne dźwięki natury.
Zabawki - Numer handlowy: 23193Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator