Mata Kubuś Puchatek i przyjaciele 10996 - Opis produktu

Mata edukacyjna Kubuś Puchatek i przyjaciele marki Bright Starts o tematyce związanej z bajką o Stumilowym Lesie w niezwykły sposób angażuje dziecko do nauki i zabawy. Podziel się magią świata Kubusia Puchatka bawiąc się pacynką w postaci osiołka Kłapouchego, 2 szeleszczącymi proporczykami, grającym Tygryskiem, elastycznym gryzakiem w kształcie baryłki miodu, bezpiecznym lusterkiem - słoneczkiem do samopoznania, miękką poduszką w kształcie misia lub wrzucaj 5 piłeczek przez dziurkę w pniu drzewa. Pałąki, na których można zawieszać zabawki, są tak skonsturowane, aby stanowiły dodatkową atrakcję i zachęcały do aktywności poprzez zabawę z piłeczkami i dotykanie szeleszczących materiałów. Główni bohaterowie są także namalowani na samej macie, ich piękne kolory i szczegóły wspierają rozwój wyobraźni dając podstawę do tworzenia opowieści o ich przygodach. Mata zachęca do wizualnego śledzenia ruchu, samodzielnych czynności i rozwoju motorycznego, chwytania i odkrywania poprzez dotyk. Dziecko ćwiczy koordynację oko-ręka, a także refleks. Na macie dziecko może się bawić na 3 sposoby: z łukami na pleckach i na brzuszku oraz bez pałąków, kiedy mata będzie stanowić kocyk do zabawy z cudownymi pluszakami - przyjacółmi z bajki o Kubusiu Puchatku. Mata zapewnia również podstawowe elementy niezbędne podczas poszczególnych etapów rozwoju dziecka, a przemyślane unikalne wzory i tkaniny pobudzają zmysły. Równowaga pomiędzy jasnymi i kontrastowymi barwami zapewnia skupienie, jak i odpoczynek zmysłom. Zabawki są bezpieczne i łatwe do chwycenia lub manipulowania przez małe rączki. Produkty Bright Starts cechują wysokiej jakości materiały, a charakterystyczne postaci zabawek zapraszają do przytulania, dotykania i zabawy nimi.
 
Funkcje produktu:
- zanurz się w magicznym świecie Kubusia Puchatka i jego przyjaciół z ponad 10 rodzajami aktywności,
- posłuchaj ponad 20 minut muzyki Tygryska; wesoła muzyka i zabawne dźwięki mogą zostać ustawione przez rodzica na ciągłe granie lub reakcję na dotyk dziecka; moduł grający posiada 2-stopniową regulację głośności i wyłącznik,
- spraw, że Kłapouchy ożyje podczas zabawy w teatrzyk, używając go jako pacynki na palce lub używając go jako dzwoneczek,
- kulki aktywności to 5 barwnych piłeczek, które można przechowywać w magazynie drzewa i grać nimi na różne sposoby; ich wielkość nie jest za duża, ani za mała - idealna do trzymania w małych rączkach i bezpieczna, bo nie da się połknąć.
- miękka poduszka w postaci Puchatka do wsparcia podczas zabawy na brzuszku.
Matę można prać w pralce, zgodnie z instrukcją.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymagane 2 baterie 1.5V AA/LR6 (nie załączono)
Wymiary: ok. 86x73,5x46cm.
Wymiary opakowania: ok.58,5x50,5x7,5cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 10996
Zabawki - Numer handlowy: 66465

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata Kubuś Puchatek i przyjaciele 10996?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata Kubuś Puchatek i przyjaciele 10996 możesz kupić za 248.00 zł. Cena Mata Kubuś Puchatek i przyjaciele 10996 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 248.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata Kubuś Puchatek i przyjaciele 10996?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata Kubuś Puchatek i przyjaciele 10996 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata Kubuś Puchatek i przyjaciele 10996 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata Kubuś Puchatek i przyjaciele 10996?
Podziel się magią świata Kubusia Puchatka bawiąc się pacynką w postaci osiołka Kłapouchego, 2 szeleszczącymi proporczykami, grającym Tygryskiem, elastycznym gryzakiem w kształcie baryłki miodu, bezpiecznym lusterkiem - słoneczkiem do samopoznania, miękką poduszką w kształcie misia lub wrzucaj 5 piłeczek przez dziurkę w pniu drzewa.
Zabawki - Numer handlowy: 66465Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator