Pozytywka Hugginz małpka CL-7102-MK - Opis produktu

Pozytywka Hugginz małpka to wyjątkowo miękka, słodka, pluszowa przytulanka, którą wszędzie można zabrać ze sobą. Dzięki niej maluch może samodzielnie się wyciszyć, bo z łatwością uruchomi muzykę.
Hugginz to muzyczne, kompaktowe pluszaki uspokajające dziecko w każdej sytuacji. Czy jesteś w długiej podróży, czy w drodze do miasta lub podczas zasypiania w domu, ta niewielka przytulanka spełni swą funkcję - będzie muzycznym przyjacielem. Ta niezwykła zabawka ma specjalną gwiazdkę, którą może pociągnąć dziecko uruchamiając w ten sposób kojącą kołysankę.
Dzięki zapięciu na rzep sprawdzi się jako pluszak do zabawy na macie gimnastycznej, w foteliku samochodowym, wózku i łóżeczku.
Jakość wykonania zabawek Hugginz przewyższa najwyższe międzynarodowe standardy w zakresie bezpieczeństwa. Jest bezpieczna dla wieku 0+, idealny dla noworodków i starszych dzieci.

Funkcje zabawki:
- przytulanka - pozytywka wykonana z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych od pierwzych dni życia,
- łatwe uruchomienie muzyki, poprzez pociągnięcie gwiazdki,
- wygodny sposób mocowania na rzep ułatwia zawieszenie w dowolnym miejscu,
- idealny prezent dla dziecka w każdym wieku.

Multisensoryczne doznania: najlepsze w życiu dziecka rzeczy powstają dzięki pozytywnym multisensorycznym doświadczeniom. Przytulanki Hugginz umożliwiają zdobycie tych doświadczeń poprzez doznania dotykowe i kojące dźwięki. Korzystanie z kojącej muzyki lub śpiewu jest ogólnie znane. Ale czy wiesz, że udowodniono naukowo, że pomaga to dzieciom szybciej i spokojniej zasypiać? Czy wiesz, że każdy centymetr skóry ma setki zakończeń nerwowych? Ze wszystkich zmysłów, dotyk ma największy wpływ na właściwy rozwój, a nawet na wzmocnienie układu odpornościowego.
Muzyczne pozytywki Huggiz dzięki połączeniu kojących dźwięków oraz pozytywnych wrażeń dotykowych zwiększyło te sensoryczne doznania stwarzając dziecku warunki do lepszego snu. A dobry sen, to lepsze zdrowie i samopoczucie, czyli dokładnie to, o czym marzy każdy rodzic, dla swojego dziecka.
Dokonała jakość materiału, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania sprawiają, że zabawki firmy CLOUD B w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, staną się niezawodnym towarzyszem Twojego dziecka przez wiele lat.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki, poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary produktu: ok. 15x20x5cm
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CL-7102-MK

Zabawki - Numer handlowy: 23169

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pozytywka Hugginz małpka CL-7102-MK?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pozytywka Hugginz małpka CL-7102-MK możesz kupić za 59.00 zł. Cena Pozytywka Hugginz małpka CL-7102-MK jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pozytywka Hugginz małpka CL-7102-MK?
Najniższy koszt przesyłki dla Pozytywka Hugginz małpka CL-7102-MK wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pozytywka Hugginz małpka CL-7102-MK jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pozytywka Hugginz małpka CL-7102-MK?
Hugginz to muzyczne, kompaktowe pluszaki uspokajające dziecko w każdej sytuacji. Czy jesteś w długiej podróży, czy w drodze do miasta lub podczas zasypiania w domu, ta niewielka przytulanka spełni swą funkcję - będzie muzycznym przyjacielem dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 23169Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator