Lusterko podłogowe A kto tam? S-80576 - Opis produktu

Lusterko podłogowe A kto tam? jest bezpieczne dla dziecka i nie zniekształca rzeczywistego odbicia twarzy. Maluchy wprost uwielbiają się przeglądać i poznawać siebie w lusterku. Teraz wystarczy, że umieścisz lusterko na podłodze i opowiesz dziecku co widzi, a zafascynowane będzie miało zajęcie na wiele godzin. Dzięki szerokiej i cięższej podstawie lusterko nie będzie się przewracać.
Dodatkową atrakcją są satynowe wstążeczki zachęcające do dotyku i chwytania. Kontrastujące intensywne kolory oraz biało-czarne wzory graficzne stymulować będą zmysł wzroku.
Lusterko zachęca do dłuższego przebywania w pozycji na brzuszku, dzięki czemu dziecko ćwiczy mięśnie, w szczególności szyi, karku i rąk. W ten sposób maluch będzie lepiej przygotowany do raczkowania.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok. 22x7x24cm, wielkość zabawki ok.24x21cm
Nr katalogowy: S-80576

Zabawki - Numer handlowy: 63101

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator