GiliGums Gryzak sowa 58350 - Opis produktu

Gryzak sowa to łatwa do uchwycenia i trzymania zabawka, która przyniesie dziecku ukojenie podczas ząbkowania. Sówka jest niewielka, poręczna i lekka. Miękkie silikonowe wypustki strukturalne gryzaczka są delikatne dla ząbkujących dziąseł i zapewniają rozrywkę dzieciom podczas odkrywania otaczającego ich świata. Użyj łańcuszka do smoczka, aby przymocować to gryzak do ubranka dziecka, śliniaka, koca itp. Wysoka jakość tworzywa sprawia, że gryzak jest bezpieczny i można schładzać, aby uzyskać miły dla dziecka podczas ząbkowania zimny okład. Estetycznie i ładnie zapakowany w kartonik z okienkiem - doskonały na upominek.
 
Funkcje zabawki:
- łatwy do chwytania i trzymania przez małe rączki,
- posiada powierzchnię ze strukturą,
- mały otwór umożliwia przyczepienie łańcuszka i przypięcie zabawki w celu uniknięcia zgubienia,
- bezpieczny, nie zawiera BPA ani ftalanów,
- produkt rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- zapakowany w gustowne pudełeczko - idealny drobiazg na prezent,
- produkt sprzedawany pojedyńczo.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 8,4x9,7cm 
Numer katalogowy: GG58350
Zabawki - Numer handlowy: 00500

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak sowa 58350?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak sowa 58350 możesz kupić za 19.00 zł. Cena GiliGums Gryzak sowa 58350 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak sowa 58350?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak sowa 58350 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak sowa 58350 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak sowa 58350?
Gryzak sowa to łatwa do uchwycenia i trzymania zabawka, która przyniesie dziecku ukojenie podczas ząbkowania. Bezpieczny, lekki z możliwością przymocowania łańcuszka do przypięcia gryzaczka. Zapakowany prezentowo.
Zabawki - Numer handlowy: 00500Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator