Zestaw piłeczek 50szt. - Opis produktu

Zestaw 50szt. kolorowych piłeczek plastikowych dla dzieci o średnicy 6cm. Można je używać wewnątrz, jak również na dworze. Kuleczki są idealne do zabawy jako wypełnienie: do suchego lub dmuchanego basenu, maty gimnastycznej z podnoszonymi bokami, kojca czy łóżeczka lub do piaskownicy, trampoliny, basenu lub namiotu. W komplecie znajduje się mix kolorów. 
Dzięki wysokiej jakości atestowanych surowców przeznaczonych do kontaktu z żywnością są bezpieczne dla najmłodszych dzieci oraz często wybierane jako pomoce w rehabilitacji. Oferowane kulki do basenu zostały wyprodukowane w Polsce oraz poddane badaniom na obecność substancji toksycznych. Piłki mają zwiększoną odporność na zgniatanie i pękanie oraz, co szczególnie ważne, są pozbawione zapachu. Ponadto piłeczki wyróżnia lekkość i precyzja wykonania. Posiadają certyfikat CE, znaczek wbity jest w każdą piłeczkę dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko będzie bawiło się bezpiecznymi piłkami!
 
Cechy produktu:
- wyprodukowane w Polsce,
- wykonane z nietoksycznych materiałów wykorzystywanych do kontaktu z produktami spożywczymi, dzięki temu są wyjątkowo bezpieczne dla dzieci,
- trwałe, błyszczące, bezzapachowe i odpowiednio elastyczne,
- posiadają certyfikat CE oraz EN71,
- średnica piłeczek: 6cm.
 
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
 
Nr katalogowy: E50p

Zabawki - Numer handlowy: 08007/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator