Zestaw piłeczek 50szt. - Opis produktu

Zestaw 50szt. kolorowych piłeczek plastikowych dla dzieci o średnicy 6cm. Można je używać wewnątrz, jak również na dworze. Kuleczki są idealne do zabawy jako wypełnienie: do suchego lub dmuchanego basenu, maty gimnastycznej z podnoszonymi bokami, kojca czy łóżeczka lub do piaskownicy, trampoliny, basenu lub namiotu. W komplecie znajduje się mix kolorów. 
Dzięki wysokiej jakości atestowanych surowców przeznaczonych do kontaktu z żywnością są bezpieczne dla najmłodszych dzieci oraz często wybierane jako pomoce w rehabilitacji. Oferowane kulki do basenu zostały wyprodukowane w Polsce oraz poddane badaniom na obecność substancji toksycznych. Piłki mają zwiększoną odporność na zgniatanie i pękanie oraz, co szczególnie ważne, są pozbawione zapachu. Ponadto piłeczki wyróżnia lekkość i precyzja wykonania. Posiadają certyfikat CE, znaczek wbity jest w każdą piłeczkę dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko będzie bawiło się bezpiecznymi piłkami!
 
Cechy produktu:
- wyprodukowane w Polsce,
- wykonane z nietoksycznych materiałów wykorzystywanych do kontaktu z produktami spożywczymi, dzięki temu są wyjątkowo bezpieczne dla dzieci,
- trwałe, błyszczące, bezzapachowe i odpowiednio elastyczne,
- posiadają certyfikat CE oraz EN71,
- średnica piłeczek: 6cm.
 
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
 
Nr katalogowy: E50p

Zabawki - Numer handlowy: 08007/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zestaw piłeczek 50szt.?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zestaw piłeczek 50szt. możesz kupić za 19.00 zł. Cena Zestaw piłeczek 50szt. jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zestaw piłeczek 50szt.?
Najniższy koszt przesyłki dla Zestaw piłeczek 50szt. wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zestaw piłeczek 50szt. jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zestaw piłeczek 50szt.?
Zestaw 50szt. kolorowych piłeczek plastikowych dla dzieci o średnicy 6cm. Idealne jako wypełnienie do basenów, kojców, mat gimnastycznych i innych wybranych przez rodzica miejsc. Im ich więcej, tym większa zabawa! Certyfikowane, bezpieczne, trwałe, błyszczące, bezzapachowe i odpowiednio elastyczne.
Zestaw piłeczek.Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator