Bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch - Opis produktu

Inspirowany naturą bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch to innowacyjny produkt zapewniający idealne połączenie uspokajającego huśtania oraz wesołego bujania. To kombinacja 2 naturalnych ruchów bez elektryczności: huśtania na boki oraz wesołego odbijania góra-dół. Cały naturalny ruch powstaje poprzez ruchy dziecka lub przez kochające ręce rodziców, kołyszące bujaczkiem. Razem tworzy unikalne doświadczenie, które otacza dziecko w naturalnym środowisku wspierając rozwój inteligencji emocjonalnej. Dodatkowym atutem jest wybór muzyczny i możliwość uruchomienia uspokajających wibracji. Bujaczek oferuje wybór aż 19 utworów w 3 różnych kategoriach muzycznych (8 wesołych melodii, 8 uspokajających melodi i biały szum). Odtwarza 25 minut ciągłej muzyki. Łatwo wyjmowane ramię ma zawieszone 2 grzechoczące, słodkie i uśmiechnięte postaci zwierzątek z serii Zabawa na łące, które bawią dziecko i zachęcają do ćwiczenia umiejętności motorycznych. Elegancki design obejmuje miękkie siedzisko oraz wkładkę redukcyjną, które są łatwe do czyszczenia i szybkie w montażu. Bezpieczeństwo zapewniają 5-punktowe pasy.

Cechy produktu:
1. Innowacyjna konstrukcja dająca możliwość inicjacji naturalnego ruchu, który kołysze lub odbija w górę i w dół.
2. Wyjmowany łuk z 2 uroczymi, grzechoczacymi zabawkami: liskiem i jeżykiem.
3. Trzy kategorie muzyczne z 19 różnymi melodiami: wesołe i uspokajające melodie oraz biały szum.
4. 25 minut ciągłej muzyki.
5. Możliwość włączenia uspokajających wibracji.
6. Materiał łatwy w czyszczeniu, z możliwością uprania w pralce.
7. Szybki i łatwy montaż poszycia siedziska.
8. Dodatkowe bezpieczeństwo dzięki 5-punktowym pasom.

Wskazówki rozwojowe:
0-3 miesiąca życia
Umieść dziecko w bujaczku i delikatnie odbijaj lub kołysz swoje maleństwo, aby pobudzić do zabawy lub wyciszyć i zrelaksować.
3-6 miesiąca życia
Dziecko wraz wzrostem i rozwojem sił będzie samodzielnie wprawiało w ruch bujaczek sprawiając, że coraz silniej będzie się odbijać w górę i w dół za pomocą własnych ruchów. W ten sposób nauczy się zależności przyczyna-skutek, im mocniej kopie, tym bardziej odbija się bujaczek i zabawa jest coraz fajniejsza.
powyżej 6 miesięcy
Jeśli zaczniesz wprowadzać nowe pokarmy, podwyższone siedzisko będzie wygodną opcją do karmienia, zanim zakupisz specjalne krzesełko. Niewielkie wzniesienie może pomóc dzieciom, które jeszcze nie siedzą w samodzielnym odkrywaniu nowych smaków i tekstur. Maluch z pewnością będzie również rozwijał różne umiejętności obserwując bliskich.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 40x17x74cm.
Produkt wymaga 3 baterii C/LR14 (nie załączone).
Obicie siedziska można prać zgodnie z instrukcją.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m do wagi 9kg.
Numer katalogowy: TL1802506130R
Zabawki - Numer handlowy: 48229

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch możesz kupić za 349.00 zł. Cena Bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 349.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch?
Najniższy koszt przesyłki dla Bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Bujaczek i kołyska 2w1 naturalny ruch?

Zabawki - Numer handlowy: 48182Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator