OBALL Pierścienie 81526 OU - Opis produktu

Twoje dziecko z pewnością pokocha trzymać w rączkach tą łatwą do uchwycenia zabawkę doświadczając nowych odkryć poprzez dotyk. Oball Pierścienie posiada kolorowe, elastyczne ramiona o różnych strukturach i dziurkach, za które można chwycić i trzymać małymi paluszkami z każdej strony. Wielość struktur, jasne kolory, wyginające się elementy, wszystko to czeka na odkrycie, zarówno wzrokiem, dotykiem, jak i ząbkami.

Funkcje zabawki:
- łatwy do chwytania i trzymania gryzak,
- miękkie ramiona z różnymi strukturami powierzchni przydadzą się podczas ząbkowania,
- piękne kolory i ciekawe wzory są intrygujące dla dziecka,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok. 11x10,5x8.5cm
Nr katalogowy: 81526

Zabawki - Numer handlowy: OB81526

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Pierścienie 81526 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Pierścienie 81526 OU możesz kupić za 26.00 zł. Cena OBALL Pierścienie 81526 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Pierścienie 81526 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Pierścienie 81526 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Pierścienie 81526 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Pierścienie 81526 OU?
Ciekawa konstrukcja zabawki, łatwość chwycenia i trzymania, elastyczne i miękkie ramiona, zdecydowane kolory, różne struktury - to wszystko posiada Oball Pierścienie, aby zainteresować dziecko i przynieść ulgę podczas ząbkowania.
Zabawki - Numer handlowy: OB81526Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator