Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260 - Opis produktu

Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg to zabawka przestrzenna, która zachęca do aktywnej i dynamicznej zabawy w ruchu dla jednego lub wielu dzieci.
Zbuduj wieże wyposażone w obrotowe elementy i weź 3 piłeczki, aby rozpocząć zabawę. Piłeczkowy pościg czas zacząć! Sprawdź, która kuleczka pierwsza dotrze do mety. Dziecko może obserwować jak piłka turla się w dół, podskakuje na trampolinie i w końcu wypada na podłogę, a potem musi jeszcze ją złapać, aby rozpocząć zabawę od nowa. Zabawka zapewnia dużo ruchu, zwiększa koordynację i zapoznaje ze związkami przyczynowo-skutkowymi.
Duży rozmiar upodabnia zabawkę do prawdziwej, pełnowymiarowej zjeżdżalni, by zabawa cieszyła podwójnie! Wysokość zabawki w ułożeniu na zdjęciu to aż 55cm. Zestaw składa się z 30 elementów, które można dowoli składać i rozkładać.

Funkcje zabawki:
- wspomaga rozwój koordynacji wzorkowo-ruchowej,
- pomaga zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację,
- rozwija motorykę.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok. 32x14x38cm
Wymiary po rozłożeniu (jak na zdjęciu): ok. 55x58x46cm
Numer katalogowy: DD42260
Zabawki - Numer handlowy: 88095

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260 możesz kupić za 76.00 zł. Cena Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 76.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260?
Najniższy koszt przesyłki dla Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260?
Duża zjeżdżalnia piłeczkowy pościg to zabawka przestrzenna, która zachęca do aktywnej i dynamicznej zabawy w ruchu dla jednego lub wielu dzieci. 30 klocków do dowolnego układania z piłeczkami, trampoliną i obrotowymi elementami.
Zabawki - Numer handlowy: 88095Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator