Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg DD42260 - Opis produktu

Zjeżdżalnia piłeczkowy pościg to zabawka przestrzenna, która zachęca do aktywnej i dynamicznej zabawy w ruchu dla jednego lub wielu dzieci.
Zbuduj wieże wyposażone w obrotowe elementy i weź 3 piłeczki, aby rozpocząć zabawę. Piłeczkowy pościg czas zacząć! Sprawdź, która kuleczka pierwsza dotrze do mety. Dziecko może obserwować jak piłka turla się w dół, podskakuje na trampolinie i w końcu wypada na podłogę, a potem musi jeszcze ją złapać, aby rozpocząć zabawę od nowa. Zabawka zapewnia dużo ruchu, zwiększa koordynację i zapoznaje ze związkami przyczynowo-skutkowymi.
Duży rozmiar upodabnia zabawkę do prawdziwej, pełnowymiarowej zjeżdżalni, by zabawa cieszyła podwójnie! Wysokość zabawki w ułożeniu na zdjęciu to aż 55cm. Zestaw składa się z 30 elementów, które można dowoli składać i rozkładać.

Funkcje zabawki:
- wspomaga rozwój koordynacji wzorkowo-ruchowej,
- pomaga zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację,
- rozwija motorykę.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok. 32x14x38cm
Wymiary po rozłożeniu (jak na zdjęciu): ok. 55x58x46cm
Numer katalogowy: DD42260
Zabawki - Numer handlowy: 88095

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator