Słonik pchacz DD45317 - Opis produktu

Przedstawiamy kolorowego słonika, który będzie przewodnikiem Twojego dziecka po świecie muzyki i zabawy! Ponadto jest to zabawka typu 2w1 i będzie pomocna w aktywizacji dużej motoryki dziecka - po złożeniu rączki można słonika pchać go po podłodze przy dźwiękach wesołych melodii. W komplecie znajduje się dwuczęściowa rączka do prowadzenia zwierzaka przed sobą (słonik ma kółeczka).
Naciśnij na jego ogonek, aby uruchomić wesołe melodie i dźwięki oraz kolorowe światełka. Z boku słonika znajdują się przyciski z obrazkami przedstawiającymi różne instrumenty muzyczne. Po naciśnięciu na wybrany przycisk, usłyszysz dźwięk odpowiadający konkretnemu instrumentowi. Drugi bok zwierzaka skrywa sorter kształtów. Dopasuj dołączone do zabawki kolorowe klocki do odpowiadających im otworów, a gdy poradzisz sobie z tym zadaniem, wyjmij klocki i rozpocznij zabawę od początku! To jeszcze nie koniec niespodzianek. Na grzbiecie słonika znajduje się przycisk, który uruchamia wesołą muzykę i światełka. Jego zawinięta do góry trąba stanowi również uchwyt do prznoszenia zabawki.

Funkcje zabawki:
- światło i dźwięk,
- zachęca do aktywności ruchowej,
- rozwój zdolności muzycznych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- wspomaga poznawanie cyfrek,
- rozwija wyobraźnię przestrzenną,
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 33x28x9cm, średnica słonika ok.23cm.
Numer katalogowy: DD45317
Zabawki - Numer handlowy: 88174

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator