Puzzle zwierzątka 10304 - Opis produktu

Puzzle zwierzątka to tablica z elementami do dopasowania w kształcie 8 zwierząt z farmy. Zadaniem dziecka jest nacisnąć niebieski głośniczek umieszczony w prawym górnym rogu zabawki oraz wysłuchać krótkiej informacji w języku polskim na temat zwierzątka, a następnie dopasować właściwy element puzzli do miejsca na piankowej planszy. Zabawka uprzyjemni czas w domu, jak i w podóży.

Funkcje produktu:
- wesołe melodie,
- miękkie puzzle,
- realistyczne odgłosy zwierząt,
- zabawka mówi po polsku,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i codziennych zwyczajów, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 1 baterii typu CR2032. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 29x25x3,5cm 
Wielkość zabawki: ok. 28x24,5x10cm
Numer katalogowy: DD10304
Zabawki - Numer handlowy: 50143

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle zwierzątka 10304?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle zwierzątka 10304 możesz kupić za 24.50 zł. Cena Puzzle zwierzątka 10304 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle zwierzątka 10304?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle zwierzątka 10304 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle zwierzątka 10304 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle zwierzątka 10304?
Plansza z puzzlami w kształcie zwierzątek. Naciśnij niebieski głośniczek umieszczony w prawym górnym rogu zabawki, posłuchaj zdania na temat zwierzątka i umieść puzzle w kształcie tego właśnie zwierzątka w odpowiednim miejscu.
Leżaczki - Numer handlowy: 50143Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator