Robot Rysiek DD42637 - Opis produktu

Robot Rysiek to sympatyczna zabawka w intensywnych kolorach, która pomimo niewielkich rozmiarów posiada wiele atrakcji ciekawych dla dziecka. Ten mały robocik stanie się najlepszym przyjacielem każdego dziecka.
Przekręcając kluczyk na głowie zabawki robot zaczyna zabawnie poruszać oczami, a wciskając niebieski przycisk dziecko zobaczy migoczące światełko i usłyszy charakterystyczne dla robota dźwięki. Dodatkowo ręce i nogi robota są ruchome i gdy się nimi porusza, wesoło terkoczą.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga baterii 2 sztuki AAA 1,5V, załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 15x20x6,5cm
Wysokość robota: ok. 19cm
Numer katalogowy: DD42637
Zabawki - Numer handlowy: 88099

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Robot Rysiek DD42637?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Robot Rysiek DD42637 możesz kupić za 41.00 zł. Cena Robot Rysiek DD42637 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 41.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Robot Rysiek DD42637?
Najniższy koszt przesyłki dla Robot Rysiek DD42637 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Robot Rysiek DD42637 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Robot Rysiek DD42637?
Robot Rysiek to sympatyczna zabawka w intensywnych kolorach, która pomimo niewielkich rozmiarów posiada wiele atrakcji: ruchome oczy, śmieszne robo-dźwięki, światełka oraz zabawnie terkoczące ręce i nogi.
Zabawki - Numer handlowy: 88099Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator