Tablet Zabawa na farmie 80012 - Opis produktu

Tablet Zabawa na farmie to zabawka mówiąca w języku polskim, z którą dziecko pozna zwierzątka mieszkające na farmie i nauczy się razem z nimi cyferek, kształtów oraz kolorów w 5 trybach zabawy. Tablet to poręczna zabawka, która umili czas Twojemu dziecku i można ją zabrać wszędzie ze sobą. Masz ochotę pobawić się na farmie? Poznaj tablet, który kryje w sobie aż 5 trybów zabawy: nauka, melodie, piosenka o alfabecie, zwierzątka oraz gra. Ucz się kolorów, cyferek, słuchaj realistycznych odgłosów i tańcz w rytmie wesołych melodii. Zawiera 18 zwrotów i dźwięków, 15 melodii i 39 pytań. Zabawka posiada regulację głośności.

Funkcje produktu:
- 5 trybów zabawy: nauka, melodie, piosenka o alfabecie, poznaj zwierzątka, gra,
- nauka kolorów, figur oraz cyfr,
- realistyczne odgłosy,
- wygrywa wesołe melodie,
- różne tryby zabawy,
- zabawka dotykowa z aktywnymi przyciskami,
- zabawka mówi po polsku,
- posiada regulację głośności,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i coddziennych zwyczajów, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 32,5x23,5x3,5cm 
Wielkość zabawki: ok.24x18cm
Numer katalogowy: DD80012
Zabawki - Numer handlowy: 50168

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablet Zabawa na farmie 80012?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablet Zabawa na farmie 80012 możesz kupić za 38.00 zł. Cena Tablet Zabawa na farmie 80012 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablet Zabawa na farmie 80012?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablet Zabawa na farmie 80012 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablet Zabawa na farmie 80012 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablet Zabawa na farmie 80012?
Tablet Zabawa na farmie to zabawka mówiąca w języku polskim, z którą dziecko pozna zwierzątka mieszkające na farmie i nauczy się razem z nimi cyferek, kształtów oraz kolorów w 5 trybach zabawy. Zawiera 18 zwrotów i dźwięków, 15 melodii, 39 pytań i regulację głośności.
Leżaczki - Numer handlowy: 50168Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator