Wędrujący dino zielony DD42207 OU - Opis produktu

Wędrujący dino zielony porusza się tanecznym krokiem do przodu i do tyłu, wygrywając zabawne melodie oraz zabawne dźwięki. Obsługa jest prosta - wystarczy naciśnąć przycisk na tułowiu, aby uruchomić muzykę i światełko. Wędrujący dinozaur jest świetną propozycją prezentu w szczególności dla raczkującego maluszka, gdyż zapewnia świetną zabawę na długi czas.

Funkcje zabawki:
- wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową,
- zwiększa motorykę,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA 1.5VR03 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 25x23x16cm.
Wymiary produktu ok.19x21cm.
Numer katalogowy: DD42207
Zabawki - Numer handlowy: 88069

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator