Gra Szalony rybak 74178 OU - Opis produktu

Szalony Rybak to gra zręcznościowa angażująca do zabawy całe ciało. Zanurkuj w podwodny świat! Bądź pierwszym, który złapie wszystkie rybki. Ale nie jest to takie proste, jakby się wydawało, ponieważ maska zniekształca obraz, tak jakbyś był pod wodą. Aby rozpocząć grę rozłóż kuleczkowe rybki na podłodze, załóż płetwę i maskę. Jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i super wyścig po kolorowe rybki. Twoim zadaniem jest złapać jak najwięcej kuleczek do swojej płetwy. Uważaj na szare kuleczki – rekiny, jeśli je złapiesz, odpadniesz z gry!

Funkcje zabawki:
- gra przeznaczona dla 1 lub 2 graczy, powyżej 5 lat,
- rozwija motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową oraz sprawność manualną,
- sprzyja zwiększeniu koncentracji i poczucia równowagi,
- dzieci świetnie się bawią jednocześnie tworząc nowe więzi towarzyskie,
- w zestawie: 8 szt. kuleczek-rybek, 2 płetwy z otworem do łowienia piłeczek, 2 opaski elastyczne do mocowania płetwy oraz 2 maski deformujące obraz.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 27x27x10cm
Numer katalogowy: DD74178
Zabawki - Numer handlowy: 50129

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Szalony rybak 74178 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Szalony rybak 74178 OU możesz kupić za 42.00 zł. Cena Gra Szalony rybak 74178 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 42.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Szalony rybak 74178 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Szalony rybak 74178 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Szalony rybak 74178 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Szalony rybak 74178 OU?
Szalony Rybak to gra zręcznościowa angażująca do zabawy całe ciało. Zanurkuj w podwodny świat! Bądź pierwszym, który złapie wszystkie rybki.
Zabawki - Numer handlowy: 50129Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator