Nakręcona łódka miś polarny DD43250 - Opis produktu

Nakręcona łódka to produkt zarówno do zabawy w wannie, jak i na podłodze. Można ją składać oraz rozkładać, bo oprócz misia polarnego i koła ratunkowego również element z pokładu jest ruchomy i można go używać jako kubeczka urozmaicając czas zabawy w wodzie. Mały pasażer wypadł za burtę? Bez obaw, możesz go poratować zaczepionym z tyłu kołem ratunkowym! Zabawka rozwija wyobraźnię i kształtuje zdolności motoryczne.
Nakręć zabawkę, a zobaczysz jak pływa i jeździ. Po nakręceniu będzie jeździć po podłodze uciekając przed dzieckiem, w ten sposób zachęcając go do raczkowania lub pływać w wannie chlapiąc wodą dookoła.
Dobrze wyoblone krawędzie są bezpieczne dla dzieci.
W skład zestawu wchodzą: łódka, kubeczek do wody, zwierzątko i koło ratunkowe.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok.23x14x17,5cm
Numer katalogowy: DD43250
Zabawki - Numer handlowy: 88100/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Nakręcona łódka miś polarny DD43250?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Nakręcona łódka miś polarny DD43250 możesz kupić za 54.00 zł. Cena Nakręcona łódka miś polarny DD43250 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 54.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Nakręcona łódka miś polarny DD43250?
Najniższy koszt przesyłki dla Nakręcona łódka miś polarny DD43250 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Nakręcona łódka miś polarny DD43250 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Nakręcona łódka miś polarny DD43250?
Nakręcona łódka to produkt zarówno do zabawy w wannie, jak i na podłodze. Można ją składać oraz rozkładać, bo oprócz misia polarnego i koła ratunkowego również element z pokładu jest ruchomy i można go używać jako kubeczka urozmaicając czas zabawy w wodzie.
Zabawki - Numer handlowy: 88100/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator