Nakręcona łódka pingwin DD43250 - Opis produktu

Nakręcona łódka to produkt zarówno do zabawy w wannie, jak i na podłodze. Można ją składać oraz rozkładać, bo oprócz pingwina i koła ratunkowego również element z pokładu jest ruchomy i można go używać jako kubeczka urozmaicając czas zabawy w wodzie. Mały pasażer wypadł za burtę? Bez obaw, możesz go poratować zaczepionym z tyłu kołem ratunkowym! Zabawka rozwija wyobraźnię i kształtuje zdolności motoryczne.
Nakręć zabawkę, a zobaczysz jak pływa i jeździ. Po nakręceniu będzie jeździć po podłodze uciekając przed dzieckiem, w ten sposób zachęcając go do raczkowania lub pływać w wannie chlapiąc wodą dookoła.
Dobrze wyoblone krawędzie są bezpieczne dla dzieci.
W skład zestawu wchodzą: łódka, kubeczek do wody, zwierzątko i koło ratunkowe.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok.23x14x17,5cm
Numer katalogowy: DD43250
Zabawki - Numer handlowy: 88100/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator