Muzyczna farma 89563 - Opis produktu

Muzyczna farma to ciekawa i rozwijająca wszystkie zmysły dziecka zabawka, spełniająca wiele zdań. Ta wielofunkcyjna walizeczka posłuży zarówno niemowlakowi, jako muzyczna pozytywka-zawieszka do łóżeczka, ponieważ w komplecie znajduje się pasek do jej powieszenia, jak również starszemu dziecku dzięki funkcjom sortera, odgłosom zwierząt i rymowankom oraz zabawkom aktywizującym umiejętności motoryczne. Naciskając postać zwierzątka usłyszymy jego głos, wesołą melodię lub rymowankę - w zależności od ustawionej strzałki. Jednocześnie, elementy z wizerunkiem zwierzątek, mogą być wyjmowane i dopasowywane do odpowiednich otworów, jak w klasycznej układance. Na odwrocie zabawki znajduje się lusterko, klikająca tarcza do obracania i mini liczydełko. Produkt został wykonany z wysokiej jakości plastiku w intensywnych kolorach stymulujących wzrok. 

Funkcje produktu:
- skupia uwagę dziecka poprzez muzykę, dźwięki i rymowanki,
- pobudza wyobraźnię i zapoznaje ze światem zwierząt na farmie,
- zachęca do ćwiczeń manualnych oraz dopasowywania kształtów,
- wspiera rozwój umiejętności motorycznych,
- pomaga w zrozumieniu zależności przyczynowo-skutkowych,
- zabawkę można zawiesić za pomocą paska z rzepem np. w łóżeczku niemowlęcym,
- wygodna do chwytania i noszenia, 
- łatwe czyszczenie, wystarczy przetrzeć wiglotną ściereczką (nie zanurzać w wodzie),
- zastosowano wysokiej jakości, wytrzymałe tworzywo sztuczne.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 26x26x7cm 
Wielkość zabawki (bez paska): ok.21x20cm
Numer katalogowy: DD89563
Zabawki - Numer handlowy: 50134

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Muzyczna farma 89563?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Muzyczna farma 89563 możesz kupić za 109.00 zł. Cena Muzyczna farma 89563 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Muzyczna farma 89563?
Najniższy koszt przesyłki dla Muzyczna farma 89563 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Muzyczna farma 89563 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Muzyczna farma 89563?
Ta wielofunkcyjna, muzyczna walizeczka posłuży zarówno niemowlakowi, jako muzyczna pozytywka-zawieszka do łóżeczka, ponieważ w komplecie znajduje się pasek do jej powieszenia, jak również starszemu dziecku dzięki funkcjom sortera, odgłosom zwierząt i rymowankom oraz zabawkom aktywizującym umiejętności motoryczne.
Leżaczki - Numer handlowy: 50134Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator