Balibazoo Zawieszka osioł Dave DD82598 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka osioł Dave to większa przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka o wielkości 27cm
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- osiołek ma zdejmowany elastyczny gryzaczek-śliniaczek ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- uszy, grzbiet i kopytka zostały wykonane z szeleszczącego materiału,
- na ogonku ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- z przodu znajduje się przeźroczyste kółko z barwnymi koralikami w środku pełniące funkcję grzechotki,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wielkość zabawki (razem z uchwytem): ok. 27x20cm
Numer katalogowy: DD82598
Zabawki - Numer handlowy: 88116

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka osioł Dave DD82598?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka osioł Dave DD82598 możesz kupić za 31.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka osioł Dave DD82598 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 31.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka osioł Dave DD82598?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka osioł Dave DD82598 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka osioł Dave DD82598 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka osioł Dave DD82598?
Zawieszka osioł Dave z kolekcji Balibazoo to funkcjonalna zabawka do powieszenia w wybranym miejscu. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88116Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator